corleona

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Aveo Folyékony Krémszappan Érzékeny Bőrre

Aveo Folyékony Krémszappan Érzékeny Bőrre
2021. május 30.

Nem kizárólagosan erre a típusra írom, de most épp ez van nálunk, viszont a tej és méz változatról is ez a véleményem: engem nagyon is szárít, az “illata” förmedelem, de fél perc erőszakosság után elillan hála az égnek. Csak remélhetem, hogy teljes mértékben tisztít – erre nem tudok panaszt tenni, mert nincs kórokozókat mutató UV lámpám. Viszont azt hiszem, soha többet nem veszek Aveo szappant.

Eisenberg Pure White Hidratáló Krém SPF50

Eisenberg Pure White Hidratáló Krém SPF50
2021. január 4.

Nem tudom, túl szigorú vagyok-e, lehet 3 csillagot megérdemelhetne mert végülis hidratál.
De egyrészt nagyon tömör fehér krém, s habár nem használtam sokat belőle, engem kicsit sápasztott. Szagtalan viszont, ez előny lehet.
A nagy negatívum valószínűleg egyedi érzékenységből fakad: egyrészt a felvitelnél rendesen csípte az orcám - körben a “pirosító helyén”, és úgy kipattogtam 5 nap használat alatt ugyanott, hogy az már ciki. Szomorú vagyok.

Lavozon Naptej E-Vitaminnal 20 Fényvédő Faktor

Lavozon Naptej E-Vitaminnal 20 Fényvédő Faktor
2020. augusztus 20.

Nem mondom, a célnak megfelel és az ára is fapados. De nálam nem szívódott be teljesen, pedig nem használtam vastagon és mégis fehér maradtam egy kicsit. Ami viszont irgalmatlanul zavar, az a szaga. RETTENETES és 2 (alapos!) tusolás után is érzem magamon. Na de ez van, ajándék naptejnek ne “nézd a szagát”. >.<
(Pedig az INCIben szerepel, hogy parfüm van benne. Hát, nem Chanel, az biztos.)

1 MÁRKA