corleona

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Olaplex No. 6 Bond Smoother

Olaplex No. 6 Bond Smoother
2022. április 14.

Csak remélem, hogy majd a későbbiekben lesz valami jó hatása is, mert eddig csak azt tudom mondani, hogy túlhypolt és túlárazott. Pedig sokszor próbáltam, többféleképpen. Az eredmény mindig ugyanaz: nem hidratált hajat, hanem inkább többnapos, elnehezült hajat kaptam, hiába használtam keveset. Tudtam, hogy csodát tenni nem fog, de ennél azért többet vártam.

Aveo Folyékony Krémszappan Érzékeny Bőrre

Aveo Folyékony Krémszappan Érzékeny Bőrre
2021. május 30.

Nem kizárólagosan erre a típusra írom, de most épp ez van nálunk, viszont a tej és méz változatról is ez a véleményem: engem nagyon is szárít, az “illata” förmedelem, de fél perc erőszakosság után elillan hála az égnek. Csak remélhetem, hogy teljes mértékben tisztít – erre nem tudok panaszt tenni, mert nincs kórokozókat mutató UV lámpám. Viszont azt hiszem, soha többet nem veszek Aveo szappant.

Eisenberg Pure White Hidratáló Krém SPF50

Eisenberg Pure White Hidratáló Krém SPF50
2021. január 4.

Nem tudom, túl szigorú vagyok-e, lehet 3 csillagot megérdemelhetne mert végülis hidratál.
De egyrészt nagyon tömör fehér krém, s habár nem használtam sokat belőle, engem kicsit sápasztott. Szagtalan viszont, ez előny lehet.
A nagy negatívum valószínűleg egyedi érzékenységből fakad: egyrészt a felvitelnél rendesen csípte az orcám - körben a “pirosító helyén”, és úgy kipattogtam 5 nap használat alatt ugyanott, hogy az már ciki. Szomorú vagyok.

1 MÁRKA