corleona

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2020. február 7.

Talán egyszer már kommentáltam rá, de most nem keresem vissza, nem ér annyit. De hogy más ne essen ilyen hibába, leírom, hogy azóta mit tapasztaltam, mert valószínű akkor csak azt írtam, hogy mennyire örülök, hogy kvázi ilyen olcsón jutottam hozzá (na ja, mondjuk nem is Magyarországon vettem, ahol még azért rádobnak vagy 10-20%-ot az eredeti árra). Szóval használtam, s röviden az a véleményem: ez egy abszolút NO-GO primer. Próbáltam a saját alapozójukkal (a közepes fedésű serum cuccal), BareMinerals Complexion Rescue folyékony alapozóval, meg a Chanel Perfection Lumiére-rel, sose jött be. Legutóbb adtam neki még egy esélyt, és megpróbáltam a BareMinerals Original por-alapozóval is... eleinte talán el lehetett rajta oszlatni festéket, jippijé, aztán elkezdett "pöttyösödni", a komponensek elváltak, levetette magáról az alapozót, a púdert (Biotulin Hydrolon) és a korrektrot is (IT Cosmetics, Byebye under-eye). Türelemmel dolgoztam, jó ecsetekkel, s mégis elszörnyedtem a végeredménytől és elkeseredésemben lemoshattam az egészet. Ezért is mondanám: ennél drágább sminkcucc nincs is, mert használhatatlan.

Clineral Sebo Arctisztító Gél

Clineral Sebo Arctisztító Gél
2016. július 15.

Szépen tisztít, én arctisztító készülékkel használom, mivel nincs benne habzást elősegítő anyag, ezért zselés állagú marad, amíg használom és kissé nehéz így eloszlatni. Jó érzés marad utána, de szükség van egy kis utánhidratálásra. Nagyon szép kis összetevő-listája van, főleg ez fogott meg benne. Nagyon kellemes az illata, pedig állítólag nincs benne illatanyag. Az ára nem mint az Ahava-termékeké, de kicsit több, mint egy sima arctisztítóé. Remélem hosszútávon is bejön, mert egyelőre megadom neki az 5*-ot :)

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó
2016. június 25.

Egy hete használok 30-as számú tesztereket (elég volt belőle 2 is), de úgy gondoltam, mivel nem ütötte ki a bőröm, és hozza az ígérteket, megveszem. Még sose volt effektív "drága" alapozóm, mindig úgy voltam vele, hogy elvagyok anélkül is, de egy sminkes meggyőzött, hpgy néha azért jó lesz az, mert olyan makulátlan baba arcot csinál és fedi el a bőrhibákat egy finom réteg után (és nincs is maszkos érzésem tőle!!!), hogy csak bámultam. Remélem jóban leszünk eztán is! :) Nekem semmi bajom a szagával, szerintem kellemes. Ízlések és pofonok... Viszont jobban ki volnék békülve egy pumpás csomagolással, ez a csőrös flakonos megoldás előreláthatólag nem lesz túl gazdaságos, de ne legyen igazam.
Még jövök egy update-tel, most négyest adok az ára miatt, de azért remélem, hogy megérte.

1 MÁRKA