corsica

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Kókuszos Fürdőgolyó

The Body Shop Kókuszos Fürdőgolyó
2019. március 6.

Páromat akartam meglepni egy kókuszos fürdőbombával a bevált helyről mikor jött a pofon, hogy már egy ideje nem forgalmazzák. Nem akartam sokat költeni rá, így jó pár fürdőbomba kiesett, mikor betévedtem a The Body Shopba. Az ára még az elfogadható tartományba tartozik, így megvettem. Nagyon intenzív és tartós az illata. Egy üvegbe tettem egy zacskó schoko bonssal, akárhányszor kinyitottuk az üveget egy csokiért, áradt belőle a kókusz illat. Mikor használatra került a sor sem csillapodott az illatáradat, kellemesen megszínezte a vizet, és hosszú időn keresztül pezsgett is. Összességében egy romantikus páros fürdőzéshez tökéletesen megfelelt.
(Azért nem kap 5 csillagot, mert a megszűnt terméket sajnos jobbnak tartom. Árban lehetne kedvezőbb, meg egy kicsit "műbbnek" tartom)

Vitaline Professional Korpásodás Elleni Sampon

Vitaline Professional Korpásodás Elleni Sampon
2019. március 6.

Hosszú ideje a regeneráló testvérkéjét használom/tam. Azonban a tél kezdetekor elkezdett korpásodni a fejbőröm, ami magától nem nagyon akart elmúlni, így megvásároltam ezt a sampont. Ugyanaz a nagy kiszerelés, jó áron. Az illata is hasonlóan gyümölcsös, ami nekem kifejezetten tetszik (Bár az illat a hajmosás végével el is illan). Féltem hogy mivel most a korpa ellen akarom felvenni a harcot, így a többi "problémámat" nem fogja orvosolni, de szerencsére nem így lett. Számomra észrevehetetlen a különbség, ráadásul még a korpát is sikerült legyőznöm rövid időn belül és azóta sem tért vissza.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. február 28.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Elsősorban a kezemre használtam, ugyanis ott hajlamos kiszáradásra, ekcémára. Anyukám szokott kűzdeni erősebb ekcémával, így vele is megosztottam a krémet. Mindketten megállapítottuk, hogy viszonylag gyorsan felszívódik, puhít is, de olykor nem elég hatásos. Volt vele egy negatív élményem is mikor a fűtés miatt viszkető kezemre rákentem, erős allergiás reakciót tapasztaltam, égetett és kipöttyösödött a karom. Arcomra nem mertem kenni. A nagy kiszerelése miatt nem lehet hordozni, így a gyors felszívódásnak nem tulajdonítok nagy jelentőséget.