Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Bow Fix Soap Stylist

Catrice Bow Fix Soap Stylist
2022. április 16.

Kicsit macerásabb használni, mint a nem színezett fajtákat, mert sajnos össze lehet vele kenni a bőrt. Igazából a kollekcióban kapható szemöldök spirállal/kefével működik a legjobban. Jobban szeretem, mint a színtelent, mert az fehér réteget hagyott a szemöldökömön ez pedig segít kicsit dúsabbnak mutatni. Jelenleg a kedvenc szemöldök termékem mert gyorsan lehet vele természetes eredményt elérni.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. április 3.

Olyan fényvédőt kerestem, ami nem csípi az érzékeny szemem. Ezt meg is adta ez a fényvédő, viszont bármit is csinálok lehullik. Reggelre nem használok se szérumot, se plusz hidratálót alá, de 1 óra alatt se szívódott be, amikor hozzáértem kukacosodni kezdett és az egész lehámlott rólam. Sajnos számomra így használhatatlan.

Essence Catching Clouds Ajakápoló

Essence Catching Clouds Ajakápoló
2022. március 12.

Cuki, extra csini kis ajakápoló. A csomagolása hívogató és hangulatos. Felkenve van egy kellemes lilás-rózsaszínes színe, amit más színezett ajakápolónál még nem láttam. Nem ápol extrán, viszont nem is szárít, kellemes vésőréteget képez. Minimális, tiszta illata van. Hétköznapra, nomakeup napokra szerintem jó, mert szép színt ad az ajakak, kellemes viselet, de számomra nem elég tápláló.