Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence Bloom Baby, Bloom! Baked Highlighter

Essence Bloom Baby, Bloom! Baked Highlighter
2020. május 22.

Hát ez egy hatalmas félrenyúlás volt. Annyira de annyira szép a csomagolásban (01 Daisy Me Glowing - rose goldos színű), de már a kinyitásnál vannak bajok: alig lehet kinyitni, le is tört a körmöm mire felpattintottam. Amikor először próbáltam a kezemen, hááát elég darabos volt, hullott mindenfelé. Arcon többféle ecsettel is próbáltam, legyező ecsettel, kisfejű highlighter ecsettel, extra kicsi "pirosító" ecsettel, de nagyon nagyon hullik, minden tele lesz hatalmas bumszli csillámokkal. Ha elég sokáig simogatom vele az arcom, akkor lejönnek a nagy csillámok és egész tűrhető, de addigra minden tele lesz csillámmal. Arcon nem érvényesül, semmi halovány csillanás, semmi dewy look, csak a hatalmas glitterek. Az erős hullás miatt szemre se tudom használni, talán valami hableányos fantasy sminkhez el lehet használni, de hogy őszinte legyek, még a testen se néz ki jól.

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő
2020. március 24.

Karácsony előtt vettem és most fog elfogyni, végre. A termékcsalád nagyon szimpatikus volt, illat meggyőző és fő érvként az összetevők voltak, mivel az ekcémámnak nem minden tusfürdő tesz jót. Az ekcémámat tényleg nem bántotta, de a dezodoromat (nivea powder tuch) nem viszi le. Most éppen gyengébbet használok, azt leviszi de ha jobban megizzadok, az izzadság szaggal már nem tud mit kezdeni. Ahol kicsit izzadósabb vagyok, ott többször is át kell mosnom vele magam, így viszont nagyon gyorsan fogy (összehasonlítva pl az Yves Roches kisebb tusfürdője tovább kitart, mint négy hónap), ehhez képest viszont drága. Illatra és összetevőkre tökéletes, de sajnos a dolgát nem teszi.

Essence From Santa With Love Face & Body Highlighter

Essence From Santa With Love Face & Body Highlighter
2020. február 2.

A napokbon jàrtam Prágában a Sephorában és örömmel állapítottam meg, hogy ez a highlighter a Fenty Diamond Bomb szép koppintása :D Sőt, mintha a Fentyben nagyobbak lennének a csillámok, de ugyan az a hatás, állag, kinézet csak sokkal olcsóbban. Ez a kis essence highlighter igazából olyan, mint a hó, első sorban testre használom, ha extrémebb hatást szeretnèk elérni, gyönyörűen mutat fehér bőrön. Arcon viszont kicsit sok, szeret elmászni ide-oda, de a Fentynél is hasonló problémák állnak fent. Szemhéjamra mèg nem próbáltam, de meg fogom. Koppintásnak 5 csillag (vagy még jobb), de kihasználhatóság szempontjából csal 3 csillag, kicsit extrém számomra. Viszot nem bántam meg, hogy megvettem, de valószínűleg soha nem fogom teljesen elfogyasztani.