Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. április 28.

Valamikor hónapokkal ezelőtt volt rá akció a Rossmannban, talán 600 forinttal volt olcsóbb így engedtem a hypenak és megvettem. Szárazon és nedvesen is használom, teljesen elégedett vagyok vele. Ami miatt sokkalta jobb, mint az olcsóbb társai, hogy nem törik bele a vizes hajamba. Több saját márkás bontókefém is beletört a balzsamos kifésülésbe, de ez nem. Van, hogy a hajam másfél-két hétig kibírja mosás nélkül, általában ekkor nem is fésülöm ki, így elég komoly gubancokkal kell megküzdenie, de eddig jól teljesít. Előnye a sima verzióval szemben, hogy van nyele, így nem repül ki a kezemből.

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2021. április 27.

Nekem is nagy kedvencem volt ez a spirál, a sötétebbik társával együtt. Külön pozitívum volt, hogy le voltak zárva egy kis műanyag fóliával így tuti nem bontotta fel őket senki. Éveken át használtam, szép hosszú pillákat csinált, nem kenődött, csomósodni is csak a lejárati ideje körül kezdett el (4-5 hónapot is kibírt). Sajnos pár éve eltűnt a polcokról, azóta nem tudom, hogy visszahozták, de ha igen szívesen veszem újra.

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2021. április 26.

Befürödtem egy hasonló árkategóriájú drogériás szempillaspirállal, ez pedig ha jól emlékszem 40% kedvezménnyel volt a katalógusban így berendeltem. Alapvetően elégedett vagyok vele, szép hosszú és csomómentes pillákat csinál. Egyenlőre nem érzem, hogy irritálna és nem vesz fel annyi anyagot, hogy zavarjon pislogás közben. Egy rétegben elég "meh", de szerencsére nem reagál rosszul a rétegzésre.