Cosmonaut

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal
2019. október 30.

Korábbi véleményem megváltozott, vásárlás után pár héttel megbüdösödött, és kb semmire nem lehetett használni. Előtte se volt egy csodaszer, az én normál / kicsit száraz bőrömre teljesen alkalmatlan, azóta se vettem újra, ha ingyen adnák se használnám szívesen.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. október 28.

Tusfürdőként és kézmosó szappanként használtam, amikor csúnyán megégettem a kézfejem csuklóig egy kis forróvizes incidensben. Nagyon meg voltam vele elégedve, (néha azóta is előkerül, ha úgy érzem kellene valami hatékony illatmentes termék tisztálkodáskor) tök megnyugtató gyógyszertári illata van, nem csípett (a seb enyhén szólva nem volt túl mutatós...hatszor meg kellett gondolni, hogy mit rakok rá), abszolút tisztának éreztem utána magam. Még szerencse, hogy vannak ilyen mindenmentes cuccok, amikor az embernek nagy szüksége van arra, hogy ne okozzon további "fájdalmakat" viszketést, bőrirritációt magának, de azért nem szeretne vagyonokat sem kiadni! ♥

Dermazin Krém

Dermazin Krém
2019. október 28.

Ez az a krém, amiből minden háztartásban kellene egy tubussal lennie. Konkrétan minden féle sebre, fertőzésre, gyulladásra. Tavaly volt egy kisebb háztartási balesetem, a kézfejemet égettem meg csúnyán. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, nagyon jó döntés volt. Semmilyen irritációt nem okozott, hamar fel is szívódik, nem kukacosodik (még mindig megvan, az állaga nem változott). Az égési sebem sokáig megmaradt ugyan, de látványosan és gyorsan gyógyult, látszott rajta, hogy fertőzésnek nyoma sincs! (kézfejen, csuklón ragyás, csúnya, a gyógyulás révén helyenként fityegő bőrikék, pláne télen... buszoztam, vásároltam, ágyban forgolódtam, később már mosogattam is, mégis tiszta -vagyis bekenés után "steril"- maradt a bőröm, és folyamatosan gyógyult. Komolyan elismerésem a megalkotónak, mert ez a krém maga a csoda. Annyi, hogy az égéssel, miután újranőtt egy réteg bőr, már nem nagyon csinált semmit, akkor parfümmentes babakrémre váltottam.