Cosmonaut

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Purifying Cleansing Gel

Nivea Purifying Cleansing Gel
2020. május 13.

Rosszat nem tudok mondani róla. Előnye, hogy egyátalán nem csíp, és nem okoz száraz foltokat sem, még télen se. Különösebb pozitív hatását viszont sajnos nem láttam, talán hogy a nem vízálló sminket egy az egyben lehozta. Az illata elsőre kellemes, utána nekem nagymamás volt, egynek elment, de újravenni nem fogom.

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal
2019. október 30.

Korábbi véleményem megváltozott, vásárlás után pár héttel megbüdösödött, és kb semmire nem lehetett használni. Előtte se volt egy csodaszer, az én normál / kicsit száraz bőrömre teljesen alkalmatlan, azóta se vettem újra, ha ingyen adnák se használnám szívesen.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. október 28.

Tusfürdőként és kézmosó szappanként használtam, amikor csúnyán megégettem a kézfejem csuklóig egy kis forróvizes incidensben. Nagyon meg voltam vele elégedve, (néha azóta is előkerül, ha úgy érzem kellene valami hatékony illatmentes termék tisztálkodáskor) tök megnyugtató gyógyszertári illata van, nem csípett (a seb enyhén szólva nem volt túl mutatós...hatszor meg kellett gondolni, hogy mit rakok rá), abszolút tisztának éreztem utána magam. Még szerencse, hogy vannak ilyen mindenmentes cuccok, amikor az embernek nagy szüksége van arra, hogy ne okozzon további "fájdalmakat" viszketést, bőrirritációt magának, de azért nem szeretne vagyonokat sem kiadni! ♥