costinboglarka

Regisztráció dátuma: 2017. október 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset
2018. június 22.

Nem, nem, nem! Olvastam az itteni véleményeket, de mégis megvettem, esélyt adva neki. Hullt a szőre, nem is volt meglepetés, kitartóan tisztítottam folyamatosan, hátha eláll a hullás. Hát, nem állt le. Ráadásul nagyon csíkosan dolgozik. Az utóbbi időben már csak arra használtam, hogy ezzel vigyem fel az alapozót, majd azt sminkszivaccsal dolgoztam el, de még akkor is beleragad a felvitt krémbe egy jó pár szőrszál. Ráadásul a tisztítása is nagyon macerás.

Fusswohl Elektromos Körömpolírozó Szett

Fusswohl Elektromos Körömpolírozó Szett
2018. január 13.

Majdhogynem tökéletes, magam sem hittem el, hogy tényleg ennyire szépen ki tudja csiszolni a körmeimet. Remek vétel volt és a cserefejek sem drágák hozzá. :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2017. október 7.

21-es árnyalatú rúzsom van ebből, ami egyszerre nagyon dögös és mégis visszafogott. Az én problémám szintén az, amit már sokan említettek vele kapcsolatban: sajnos egyáltalán nem annyira ,,longlasting", mint ahogy azt írják rajta. :( Érdekes, hogy elég gyorsan kopik, mégis a ,,maradékot" nagyon nehéz leszedni. Mindemellett nagyon gyorsan repedezik és szárad tőle az ajkam. Most szeretném kipróbálni mellé az Essence smoothing ajakradírját, mivel azt olvastam sok helyen, hogy az utóbbi problémát nagyon szépen tudja orvosolni. Ha ez beválna, akkor a legszebb rúzs lenne, amit kipróbáltam ilyen árkategóriában. :)