covergirl

Regisztráció dátuma: 2013. március 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 6.
Bőrprobléma: -

Vichy Minéralblend Hidratáló Alapozó

Vichy Minéralblend Hidratáló Alapozó
2019. július 13.

Az alapozó fedése egy BB krémnek felel meg. Pont ilyet kerestem, fehér, sárgás árnyalatú bőrömmel egyik drogériás BB sem volt kompatibilis, de ennek a 01-es árnyalata szuper :)
Nagyon közelről is természetes a hatása, meglepő módon nem ül bele a ráncokba/pórusokba. Én semennyire nem érzem, hogy a bőrömön lenne, aminek nagyon örülök. Tartós, az ígért 16 órás hatás valós: nem szívódik fel, nem áll össze (primer és púder nélkül próbáltam eddig).
Ha instamodelles glowy finish-t szeretnél elérni, akkor önmagában ajánlom, egy púder viszont nem árt a matt hatásra vágyóknak.
Nincs benne fényvédő, így tetszés szerinti fényvédőt lehet alá használni.

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30
2019. június 14.

Borzasztó. A sensitiv erős túlzás, amikor az alkohol 3. helyen van. Azon felül, hogy ez nem csak az érzékeny bőrt teszi tönkre, olyan szaga van bekenés után az embernek, mintha valami tömény szeszben fürdött volna.
Ezen felül ez a 30-as faktor 20 percet sem bír ki napon, ugyanúgy leégtem vele 2x is, mint nélküle. Pénzkidobás és a bőröd is veszélyezteted vele.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2019. január 13.

Hajlamos kukacosodni még beauty blenderrel ütögetve is, az alapozó nemhogy szebb rajtam ezzel, hanem olyan, mintha hámlana az arcbőröm. Közben csak a cucc köt meg és válik szét darabokra, az alapozó meg ennek törésvonalaiba vándorol, a többi helyről meg gyorsabban eltűnik, mint nélküle.
Ez nagyon nem jött be nekem.

5 ÖSSZETEVŐ

Tetrapeptide-29 Argininamide pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen