Best of Beauty 2019

covergirl

Regisztráció dátuma: 2013. március 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 6.
Bőrprobléma: -

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30
2019. június 14.

Borzasztó. A sensitiv erős túlzás, amikor az alkohol 3. helyen van. Azon felül, hogy ez nem csak az érzékeny bőrt teszi tönkre, olyan szaga van bekenés után az embernek, mintha valami tömény szeszben fürdött volna.
Ezen felül ez a 30-as faktor 20 percet sem bír ki napon, ugyanúgy leégtem vele 2x is, mint nélküle. Pénzkidobás és a bőröd is veszélyezteted vele.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2019. január 13.

Hajlamos kukacosodni még beauty blenderrel ütögetve is, az alapozó nemhogy szebb rajtam ezzel, hanem olyan, mintha hámlana az arcbőröm. Közben csak a cucc köt meg és válik szét darabokra, az alapozó meg ennek törésvonalaiba vándorol, a többi helyről meg gyorsabban eltűnik, mint nélküle.
Ez nagyon nem jött be nekem.

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál
2019. január 12.

Mélyen ülő rejtett szemhéjjal rendelkezem én is, a legtöbb szempillafesték felül is, alul is pandaszemet csinál. Ez viszont nem. Nem állítja, hogy nagyon tartós lenne, mégis az, viszont este nagyon könnyen lejön a szememről, akkor sem darabkákban peregve. Hosszít, nem dúsít, a kefével minden pillát elérek vele, nem tapaszt nekem, eleinte sok festéket vett fel, de kb minden szepillaspirállal várni kell 1-2 hetet, mire megfelelő lesz a festék állaga, onnantól prímán szétválasztva viszik fel a festéket.

Egyedüli bajom, hogy nem elég fekete, nem túl sok festéket visz fel, így ezt csak akkor ajánlom, ha nagyon szolid sminket szeretnél, ha baba szerű pillákat szeretnél, ne ezt válaszd.

5 ÖSSZETEVŐ

Tetrapeptide-29 Argininamide pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen