cranberrriez

Regisztráció dátuma: 2020. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lush BB Seaweed Friss Arcpakolás

Lush BB Seaweed Friss Arcpakolás
2021. február 6.

Szépen végzi a dolgát: tisztít és nyugtat, mindig üde tapintású utána bőröm. Viszont már kétszer is előfordult velem, hogy megromlott, mielőtt elhasználtam volna. Nem vagyok rendszeresen maszkot használó, de az érzés, amikor izgatottan kikapom a hűtőből, hogy most eljött a maszk ideje, és látom, hogy penészes szinte az egész felülete a kencének - nos, az elszomorító. Tanultam ebből a tapasztalatból, és legközelebb öntartósító maszkot szerzek be a márkából. Hosszabb távra praktikusabbnak tűnik.

Lush Fairy Dust Hintőpor

Lush Fairy Dust Hintőpor
2021. február 5.

Valóban vattacukor-világba repít az illat és a csillám ezzel a hintőporral. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb Snow Fairy termék, hiszen nagyon sokáig kitart. A 13 hónapja vásárolt üveg szűk félig van úgy, hogy még másnak is ajándékoztam belőle egy kicsi tégellyel. Olykor smink-kiegészítőnek is használom szemhéjra, kulcscsontra, dekoltázsra. Néha egészen picit szemcsés érzést hagy a bőrön, valószínűleg a csillámpor miatt.

Lush Snow Fairy Tusfürdő

Lush Snow Fairy Tusfürdő
2021. február 5.

Minden karácsonyi leárazás idején igyekszem lecsapni egy nagy kiszerelésre ebből a tusfürdőből. Számomra ez az illat jellemzi leginkább a LUSH-t, talán ez is volt az első termék, amit először próbáltam a márka felhozatalából. Kapcsolódok az előttem szólókhoz, az illata tényleg megosztó: sokaknak ez a kedvencük, míg mások ki nem állhatják. Persze fontos azt is tudni, hogy LUSH termékekből szinte mindig elég egy kevés, és így egész másképp viselkedik az illat, mintha az "üvegbe szippantáskor." A tusfürdő nem szárítja az eleve érzékeny bőröm, ezért is határozottan jár a pont. Nálam valóban az ultimate favorite, ha még nem ismered, akkor érdemes kis kiszereléssel indítani. :)