Best of Beauty 2019

crazy724

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Original Source Lemons & Tea Tree Gélállagú Tusfürdő

Original Source Lemons & Tea Tree Gélállagú Tusfürdő
2019. május 2.

Imádom. Nagy citrus-fan vagyok, de a legtöbb citrusos illat nagyon gej és mű, de ez, ez valami csoda. Pont olyan csoda illat, mint vártam, egy enyhe teafás felhanggal. Arra emlékeztet, amikor anyu reszelte kiskoromban a citromhéjat a sütibe. Sajnálom, hogy nem túl tartós, de viszonylag jól felhabosítható, és nem szárít. Egy szívfájdalmam van ezzel a márkával kapcsolatban: marha gyorsan fogy.

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2019. május 2.

Állatorvosnál vettem, (a kutya kapta, demodex jellegű bőrtünetekre), a nagy kiszerelés kemény 8ezer forint volt, (hát letettem a hajamat...). Az illatát nagyon utálom, az állaga okés, bár a szőr között elég nehéz eldolgozni, de enyhített a pirosságon, szárazságon. Ha valami sebet, pirosságot, foltot...stb találok a kutyán ezzel kenegetem. (magamon nem használtam, nem is érzek rá túl nagy késztetést). Őszintén szólva én nem rajongok túlzottan érte, bár kutyás körökben pl. csodaszernek tartják.

Armonia Bio 100% Aloe Vera Gél

Armonia Bio 100% Aloe Vera Gél
2019. április 29.

Egy 30 ml mintát kaptam a vásárlásom mellé, de egyelőre nem érzek ellenállhatatlan késztetést a teljes kiszerelés beszerzésére. Átlátszó, zselés állagú krém, nagy előnye, hogy pikk-pakk beszívódik, lehet rá sminkelni, a bőröm puhának és hidratáltan tűnik. Elsősorban azért kezdtem el használni, mert az eucerin "csodszéruma" után a homlokom tele lett apró mitesszerhez hasonlító puklikkal és piros foltokkal. Nem mondom, hogy csodát tett, de jelentősen enyhített a rondaságokon. Amivel nem vagyok kibékülve az az illata, számomra egy förtelem, nagyon nehezen viselem, valamiért iszonyat módon irritál.