crazy724

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2020. január 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nekem nem vált be. A kefe túl nagy, sok festéket vesz fel, és a szemzugban lévő pillákhoz odeférni vele elég nehézkes. A festék hamar besűrűsödött, eleinte túl híg volt, 2-3 hét után már olyan száraz, hogy már felvitelkor potyogott, ráadásul kenődik is. Ezeket leszamítva szép pillákat csinál, szétválasztja és szépen íveli őket. Nem fogom újravenni.

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal

2020. január 28.

Kiárusításban vettem, potom 1000forintért. Ennyit nekem bőven megért, de többet nem. Nekem vannak már ráncaim, főleg a homlokomon, de nem vettem észre semmilyen változást tőle, nem töltötte fel őket, nem halványította...stb. mondjuk nem is vártam ilyesmit. Szuperul hidratálja a száraz bőröm, beszívódás után kellemes, puha tapintású lesz a bőr. A krém picit sűrűbb texturájú, könnyen eldolgozható, viszonylag hamar beszívódik, nem okozott semmilyen irritációt. Az illata kellemes, én citrusosnak érzem, szeretem. A tégelyét utálom, esztétikai szempontból mutatós, drágább hatást kelt, gyakorlatiból borzalom. Nehéz belőle kibányászni a krémet, nincsenek virsli ujjaim, de túl szűk a tégely teteje, a krém meg beszorul a perem alá...Előfordulhat, hogy újraveszem, mert arra amire szántam (hidratálás) tökéletes volt.

Treaclemoon Ice Bon Bon Surprise Tusfürdő

Treaclemoon Ice Bon Bon Surprise Tusfürdő
2020. január 28.

Imádom. Vattacukros rágóillata van, engem valahogy ez az illat (főleg télen) felvidít. A fürdőben érezni az illatát, de bőrön nem marad meg, nem szárít, nem irritál, a csomagolása pedig übercuk, ja és ami a legfonosabb: vegán. Hatalmas mennyiség, sokáig kitart, remélhetőleg nem fogom megutálni az illatát.