crazy724

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2022. június 4.

Vannak a nagyon átgondolt parfüm vásárlásaim és vannak az impulzus darabok. Ez egy impuluzus darab, nem érdekelt különösebben, de megszaglásztam és elvesztem. Nem is vaciáltaltam rajta, megrendeltem, és jött a csalódás. Pasiillatom volt, pont olyan, mint egy falka bulizni induló pasié. Télen, pont a leghidegebb időben próbáltam ki, és nagyon nem működött a bőrömön, aztán elkezdett melegedni az idő, és valami mámorítóvá vált, bár 25fok felett nekem kicsit sok. Nem tudom meghatározni, hogy az én bőrömön mi dominál, de kicsit édes, kicsit virágos, mély, érzéki különlegesség lesz. Bár téli darabnak szántam, de inkább tavaszi, őszi lesz.

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream
2022. június 1.

Borzasztóan parfüm illatú, nehezen szoktam meg, de ezt leszámítva szerettem. Géles állagú, könnyű, remekül hidratáló darab. Nem maradt utána ragacsos érzet, nem irritált, gyorsan beszívódott.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2022. június 1.

Szerettem, bár önmagában nekem nem elég a hidratálás amit nyújt. Csak este használtam, viszonylag gyorsan beszívódott, nem irritált, nem hagyott ragacsos érzetet. Könnyen elérhető, az ára baráti.