crazy724

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Himalaya Youth Eternity Éjszakai Krém

Himalaya Youth Eternity Éjszakai Krém
2020. március 19.

A karácsonyi kiárusítás alatt vettem, és a nappali párjával használom, és azt kell mondanom, hogy szeretem. A csomagolásáról, adagolójáról nekem a férfi borotvahab jut eszembe, ahogy az illatáról is, nagyon férfias, és számomra kicsit irritáló illat. E miatt eleinte nem szívesen használtam, de idővel hozzászoktam. A krémet kicsit habos-krémes állagúnak érzem, egy leheletnyivel gazdagabb krém, mint a nappali változat. Az adagolója szuper, szabályozható, hogy mennyi krémet nyomok ki. Jól hidratál, a száraz bőröm szereti, viszonylag hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet, és puha lesz tőle a bőröm. Nem tudom, hogy tőle van-e, (vagy a megfelelő vízfogyasztástól + csipkebogyó olajtól), de a bőröm mostanában nagyon szép állapotban van. Filozóm rajta, hogy újraveszem, de brutál sok krém van, amit még ki szeretnék próbálni. Szerintem nem rossz választás, de az illatát szokni kell.

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém
2020. március 15.

A karácsonyi kiárusítás alatt vettem, és az éjsazaki párjával használom, és azt kell mondanom, hogy szeretem. A csomagolásáróll, adagolójáról nekem a férfi borotvahab jut eszembe, ahogy az illatáról is, nagyon férfias, és számomra kicsit irritáló illat. E miatt eleinte nem szívesen használtam, de idővel hozzászoktam. A kérémet kicsit habos-krémes állagúnak érzem, az adagolója szuper, szabályozható, hogy mennyi krémet nyomok ki. Jól hidratál, a száraz bőröm szereti, viszonylag hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet, és puha lesz tőle a bőröm. Nem tudom, hogy tőle van-e, (vagy a megfelelő vízfogyasztástól + csipkebogyó olajtól), de a bőröm mostanában nagyon szép állapotban van. Filozóm rajta, hogy újraveszem, de brutál sok krém van, amit még ki szeretnék próbálni. Szerintem nem rossz választás, de az illatát szokni kell.

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre
2020. március 15.

Imádom. A rossmann-ban bukkantam rá, akciós volt, szóval megvettem. Az illata egész kellemes, nem túl intenzív, elviselhető és könnyen megszokható. Állagra sokkal folyósabb, mint az előtte használt arcitsztító tejek. Az adagolója nem a legpraktikusabb, legtöbbször sokkal több termék kerül az arcomra, mint kellene, de ezen túllendülve a termék maga szuper. Szépen tisztít, (én szemre nem használom), nem irritál, és a használata után nem üvölt a bőröm hidratáló krémért. A csomagolása cuki, az eredeti ára a mennyiséghez képest annyira nem tetszik, de remek darab, érdemes kipróbálni.