CrazyHairDontCare

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2021. augusztus 3.

A 08-as strong árnyalattal annyira meg voltam elégedve, hogy megvettem a 07-es enough-ot is. A 08-assal kb 90%-ra meg vagyok elégedve, tökéletesen az a szilva árnyalat, amit szerettem volna, szépen fed, egész tartós (egy étkezést nem él túl, de ha valaki olyan dedikált mint én és mindenhova viszi magával a fém szívószálát, akkor legalább az ivást átvészeli). A 07-es viszont a színétől eltekintve, amibe egyenesen beleestem, elég nagy csalódás, foltos a fedése, nehéz rétegezni és iszonyat könnyen lejön, elkenődik.

Nem túl fontos részlet, de nekem a csomagolás sem nagyon tetszik, ez az egyszerű fehér tubus nagyon olcsónak tűnik (az is...), és mikor a sminktáskámba nyúlok nehezen is tudom megkülönböztetni csomagolás alapján, hogy melyiket veszem ki amíg meg nem fordítom.

Foamie Shake Your Coconuts Conditioner

Foamie Shake Your Coconuts Conditioner
2021. július 29.

Ne lepődjön meg senki, de habzik a hajon. Ennek ellenére elég hasonlóan működik egy sima balzsamhoz. Egész csúszóssá teszi a hajat, viszonylag rövid idő alatt ki tudtam bontani vele a csomókat, gubancokat. Hatását tekintve az én derékig érő göndör-hullámos hajamra kicsit kevés volt, emiatt nagyon sokat kell egy alkalommal használnom és ebből kifolyóan elképesztő ütemben fogy...na, ha rá tudnám venni magam, hogy őérte nyúljak hajmosáskor. Sajnos elég erőteljesen előhozza a kezemen az ekcémát :/

Essence Lash Princess Powerful Curl & Volume Szempillaspirál

Essence Lash Princess Powerful Curl & Volume Szempillaspirál
2021. július 29.

Nagyon szeretem a kefe formáját és a termék formuláját, tényleg szépen lehet göndöríteni vele a pillákat és nem is csinál póklábakat, tényleg nagyon szépen szeparál. De sajna egy pár óra után nekem nagyon elkezd peregni, és szín tekintetében én az ennél jóval intenzívebb feketéket preferálom. Simán lehet, hogy ennek ellenére újraveszem, mert mostanában szinte minden más amit kipróbáltam rosszabb volt.

1 MÁRKA