CrazyHairDontCare

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Miss Sporty 1 To Shine Körömlakk

Miss Sporty 1 To Shine Körömlakk
2020. november 26.

Az alábbi vélemények alapján, lehet, hogy csak az általam megvett 080-as levendula-lila árnyalattal vannak bajok. Csak 100 rétegben fed és emiatt kb a fél életem is eltelik mire megszárad. De legalább szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni. Közepesen tartós nálam, kb 2-3 napig vállalhatóan néz ki (max. mikroszkopikus lepattogások). A színe viszont tökéletes, pontosan ezt kerestem a bolt polcán.

Essence Mono Szemhéjpúder

Essence Mono Szemhéjpúder
2020. november 26.

Pigmentált, gyönyörű, könnyű vele dolgozni. A képen látható metálos lila árnyalatban van, volt meg. Úgy megszerettem, hogy kb minden nap használtam, úgyhogy kb 2 hét után le is ejtettem és a 75%-a ment a levesbe. De nálam tuti újravevős.

Emilla Zero Waste Arcpárna Szett

Emilla Zero Waste Arcpárna Szett
2020. november 26.

Nagyon imádom őket! Elképesztően puhák, sokkal puhábbak mint egy hagyományos vattakorong, nagyobbak is. Ha nem nagyon sminkelek a 14 db kb 4-5 napig tart ki nekem. De szerintem beszerzek még 1 csomagot, nekem így kicsit sűrű figyelni arra is, hogy mindig legyen egy pár kimosva. Mosásnál ügyeljetek arra, hogy a zsákocskája könnyen szétjön, ha véletlenül centizős programra rakjátok (egy barátnőmmel esett meg, khm).

1 MÁRKA