creamchito

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. július 2.

Meglepődtem rajta, hogy az egyik kedvenc szérumommá vált az üvegcse kiürüléséhez érve. Nagyon könnyű textúrájú, de ennek ellenére szuperül hidratál. És nem csak érzetre, hanem látványra is, mert láthatóan töltötte fel az arcbőrt (ezért is írtam, hogy egy ilyen olcsó, egyszerű szérum ilyen hatást ért el nálam). Hamarosan rendelem az új üveget.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2020. július 2.

A The Ordinary hasonló termékéhez viszonyítva ez sokkal jobb számomra. Egyrészt semmi pattanást, duzzanatot, dudort nem okozott, nem irritált, mint a TO. Amiért pedig használtam: valóban mérsékelte az faggyú termelését, így kevésbé fényesedett ki a bőröm nap közben (reggel használtam mindig). Az állaga is sokkal jobb volt, mint a TO, valahogy könnyedebb és nem ragacsos.

First Aid Beauty Hello Fab Coconut Water Cream

First Aid Beauty Hello Fab Coconut Water Cream
2019. október 16.

Géles hidratáló krém. Nagyon szép mattra szárad a bőrön meglehetősen hamar. Jól egységesíti a bőrt. Színezett fényvédős hidratáló krémet használok fölé és jól eldolgozható rajta. Így akik sminkelik magukat, nagyon jó alap lehet ez a termék. Jól hidratál, teltté teszi a bőrt és a napközbeni kifényesedést is kontrollálja, ezért a zsírosabb bőrűek is bátran használhatják. Semmilyen kiütést, pattanást nem okozott az amúgy problémás és érzékeny arcbőrömön.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ