creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Normál Hajra

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Normál Hajra
2023. december 11.

Véletlenül sikerült kipróbálnom, mikor anyukámnál ez akadt a kezembe hajmosáskor. Elsőre imádtam, szép, fényes, tiszta lett a hajam tőle. Mivel éppen hajhullással is küzdöttem, megvettem otthonra is, ez kb. 2 hónapja volt, azóta nemigen nyúltam a többi samponomért, annyira megszerettem. Egy jó balzsammal kombinálva nyerő páros, kevésbé zsírosodok a fejbőröm, fényes, puha a hajam.

BioBalance Szuperszérum Arcra 24 Karátos Arannyal és Peptidekkel

BioBalance Szuperszérum Arcra 24 Karátos Arannyal és Peptidekkel
2023. október 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a szérumot, hetek óta használom.

Nagyon esztétikus az üvegcse, az arany csillámok gondolom inkább dekorációs célt szolgálnak. 🤭 Ettől függetlenül kellemes szérum, pár cseppnyit szoktam eloszlatni a kényes, ráncolódásra hajlamos területeken az arcomon, azt vettem észre, ha többet viszek fel, nem szívódik be olyan jól, ami sminkelés előtt kellemetlen.

Hidratál, a ráncaimon ilyen rövid idő alatt nem látok változást. Illata nincs, pattanást nem okozott. Számomra nem csodaszer, nélkülözhetőnek érzem, de folytatom a használatát, a hidegebb időben jól jön az extra hidratálás.

Mádara The Concealer Ragyogást Tökéletesítő Korrektor

Mádara The Concealer Ragyogást Tökéletesítő Korrektor
2023. július 16.

Szem alatti területre használtam, de számomra túlságosan gyenge volt a fedése, hiába rétegeztem. Ezenkívül valahogy nem is mutatott jól rajtam, túl fényes volt. Itt az oldalon vásároltam és nem tudom, hogy esetleg megromlott-e, de hamar kellemetlen illata lett, úgyhogy inkább megszabadultam tőle. Sajnálom, hogy nem vált be.

2 ÖSSZETEVŐ

Sea Water Extract Kockázat: