creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Naava Aqua Moments Arctisztító Gél 3in1

Naava Aqua Moments Arctisztító Gél 3in1
2020. július 1.

Nyereményjáték keretében kaptam egy arckrémet a márkától, amit imádtam, ezért bizalmat szavaztam nekik és rendeltem pár dolgot. Többek között ezt a lemosót.

Reggel-este használom, természetesen miután a sminket leszedtem már. Igazából elégedett vagyok vele, nem húzódik tőle a bőröm, kellemesen tisztít, pattanást sem okozott. Egyedül az illata nem jön be. Nem tudom leírni, de számomra kellemetlen. Valószínűleg egy olcsóbb termékre váltok, ha ez elfogy, de örülök, hogy kipróbáltam.
A pumpás kiszerelés plusz pontot érdemel.

Original Mane ‘n Tail Hoofmaker Hand & Nail Therapy

Original Mane ‘n Tail Hoofmaker Hand & Nail Therapy
2020. június 20.

Lookfantastic oldaláról rendeltem, nem is néztem utána, csak hirtelen felindulásból megrendeltem, mert szeretem a márkát.
Esténként használom kéz- és lábkrémként és nagyon jól szuperál. Sajnos ettől sem lesz teljesen puha a sarkam, de sokkal jobb, mint egyes sarokkrémek, ráadásul villámgyorsan beszívódik, ami hatalmas plusz pont. Könyökömre is szoktam kenni néha, oda is nagyon bevált.

Örülök, hogy a nagyobb kiszerelést vettem meg. Habár az összetevői nem a legszebbek, a hatása miatt 5 csillag.

Mario Badescu Glycolic Acid Toner

Mario Badescu Glycolic Acid Toner
2020. május 26.

Egyetértek az előttem szólóval, nagyon jó tonik. Egy ideje megvan, feledésbe merült a szekrényben, de most újra használom és aztaa, nagyon puha lett tőle a bőröm! Nekem alapvetően nem száraz, hanem kombinált a bőrtípusom, de ez így is működik, este szoktam használni.
Illata is kellemes, üde, nem zavaró. Nagyon szeretem.
Nagy bőrhibáim most nincsenek, jól karbantartja az arcom.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ