creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Aveeno Stress Relief Moisturizing Lotion

Aveeno Stress Relief Moisturizing Lotion
2021. július 19.

Imádom, isteni testápoló! Az illata, az állaga, a hatása, tökéletes. Nagyon szuperül nyugtatja a bőrt, szőrtelenítés után is kiváló. Gyorsan beszívódik. Időnként a sarkamra is szoktam kenni, ha lusta vagyok külön krémért nyúlni, hatásos. 😄
Visszafogott, nyugtató az illata.
Nagyon sajnálom, hogy itthon/EU-ban nem kapható.

First Aid Beauty Ultra Repair Cream

First Aid Beauty Ultra Repair Cream
2021. július 19.

Kicsit meglepő, de a nyári melegben kezdtem el használni. 🙂 Viszont kizárólag éjszakai krémként. Nagyon szeretem, elégedett vagyok vele. Habár nem kifejezetten száraz bőröm van, jól esik a hidratálás, reggelre szebb bőrképpel ébredek. Nappalra nekem túl sok lenne, főleg fényvédővel. Hagy maga után egy ragadósabb réteget. Pattanást nem okozott.

Egyedüli negatívum az illata, nagyon-nagyon gyógyszertári, de meg lehet szokni. Na meg a beszerzése problémás sajnos. De a kence ötcsillagos. 😊

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil
2021. július 1.

Nagyon régóta a fürdőszobám lakója, de sajnos nem azért, mert annyiszor újravettem, hanem mert képtelen vagyok elhasználni. Nagyon erős az illata, fullasztó, emiatt nem szeretem. ☹️
Az állaga, hatása oké, semmi extra számomra.

Rájöttem, hogy a Rituals termékek nem annyira az én ízlésemnek megfelelőek, túl sok az illatanyag bennük.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ