creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Sol De Janeiro Brazilian Kiss

Sol De Janeiro Brazilian Kiss
2019. december 20.

Nagyon fincsi, édes illata van, kellemes használni. Nekem elég gyorsan beszívja a szám, egyébként átlátszó a színe, enyhe fényt ad. A hidratáló képessége jó, éjszakára is szoktam használni, segít a kicserepesedett számon. Ami meglepő, az a stift átmérője, egyszerre be tudom kenni az alsó és felső ajkaimat is. 😁 Sokáig elég lesz!

Physicians Formula Eye Booster 2in1 Szempillahangsúlyozó Szemceruza és Szérum

Physicians Formula Eye Booster 2in1 Szempillahangsúlyozó Szemceruza és Szérum
2019. december 11.

Nemrég vásároltam meg, bízva abban, hogy ez végre egy olyan kialakítású tus lesz, amivel én is tudok szép vagy legalábbis normális vonalat húzni. A nagyon vékony, nyeklő-nyakló végű filces tusokkal én csak bénáztam.

Na ez, tuti! Kényelmesen lehet fogni és atombiztos a filc vége, nagyon jól lehet vele vonalat húzni, mintha csak egy sulis filctoll lenne, ugyanolyan érzés használni. Többször át lehet menni a megrajzolt vonalon, nem szedi fel a festéket. Kezdőknek tökéletes!

A tartósságávál sincs gond, nekem nem kenődött el.

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre
2019. december 6.

Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes tonikot!

Korábban rengeteget kipróbáltam már, mivel pattanásokra, mitesszerekre hajlamos a bőröm és szükségét érzem az alaposabb tisztításnak, de az ilyen bőrtípusra ajánlott tonikok általában szárítanak, kellemetlen szagúak, alkoholosak, stb.

Itt, az oldalon láttam meg ezt a terméket, magamtól biztos nem vettem volna meg, mert valahogy nem túl bizalomgerjesztő, hogy a drogéria legalsó polcán található, olcsó, korábban nem is hallottam róla. Épp leárazták 400 Ft-ra, így gondoltam nem sokat vesztek, ha nem válik be, az eredeti ára is csak 600 Ft körül van.

Első használat óta imádom, az illatát különösen, egy régi kölnit juttat az eszembe. 😊 Utolsó lépésként használom este, nem kenek fel utána krémet, sokkal tisztábbnak érzem így a bőröm, nem szárít, nem ragad és a pattanásaim száma is drasztikusan csökkent. A mitesszerekre is jó hatással van, de teljesen nem tudja kipucolni őket.

Remélem sokáig kapható lesz, mert ez most nagyon bevált nekem. 😊

1 ÖSSZETEVŐ