cremeguy

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

label.men Max Wax

label.men Max Wax
2019. június 10.

Egy évvel ezelőtt jutottam hozzá akciósan. Elég fényes hatású, jól beállított, de mégis kicsit rendezetlen frizurát lehet vele készíteni (ellentétben mondjuk egy fényes, jól fésült hatású pomádéval). A tartóssága elég jó, a vékonyabb szálú hajam esetén is, bár tapasztalat, hogy az izzadtság hosszabb idő után csökkenti az erősségét. Nem szárad annyira be, mint egy zselé, később is korrigálható. Nem pihekönnyű, de nem is nehezedik rá nagyon a hajra. Bulikhoz, alkalmakhoz, ahol viselhető a feltűnő, fényes haj, kiváló választás, hétköznapra egy kicsit túlzónak tartom. Ragadósabb állagú, hozzá kell szokni a használatához, de szép eredményt ad. Samponnal kimosható, de picit nehezebben jön ki, néha kétszer szoktam samponozni emiatt. Mivel alkalmi formázónak használom, nagyon sokáig elég, a minősége rendben van, vállalható érte a prémium ár.

label.men Deconstructor

label.men Deconstructor
2019. június 10.

Egy évvel ezelőtt jutottam hozzá akciósan. Minőségi termék, matt hatással. Mindennapi formázásra használtam, bár elég könnyed, de az én vékonyabb szálú hajam esetén nem volt elég tartós, egy idő után mindig lelapult, elállítódott a frizura. Ennek ellenére elhasználom, ha nem kell tökéletes megjelenés. Amit szeretek benne, hogy nem látszik, hogy a hajban van, és ha beletúrok a hajamba, kellemes, selymes tapintású, ellentétben a tartósabb, de jobban beszáradó waxokkal (és ellentétben egy általam próbált olcsóbb pasztával, ami nehezebb, ragacsosabb kivitelű volt). Nem kell sok belőle, már egy jó ideje fogyasztom a tégelyt. Hétköznapi szituációkra ajánlott kipróbálni, bár abban biztos vagyok, hogy ettől jobb ár-érték arányú termékeket is lehet találni.

Bulldog Original Face Wash

Bulldog Original Face Wash
2019. május 1.

Impulzusvásárlás során vettem belőle egyet, de nem bántam meg. Pár hete használom, gyengéden tisztítja az arcom, nem szárítja, az illata is jó. Nem kell sok belőle, jól habzik. Majd meglátom, hogy következő vételnél ez, vagy a Nivea Men arctisztítója fog-e a kosaramba kerülni.