cremeguy

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Proraso White Borotvakrém Érzékeny Bőrre

Proraso White Borotvakrém Érzékeny Bőrre
2020. szeptember 27.

Az eléggé érzékeny, bőrpírra hajlamos bőrömre már jópár terméket kipróbáltam, hogy a borotválkozás ne egy rémálom legyen. Ez a termék kiválóan teljesít, a márka borotválkozás előtti krémjével együtt nulla pirosodással tudok borotválkozni. Korábban a Nivea borotvakrémjét próbáltam, ami szintén nem volt rossz, de ez a termék minden szempontból sokkal jobb: hatás, állag, penge siklása stb. Én nagyon ajánlom, minőségi termék.

Yves Rocher Sensitive Homme Borotválkozás Utáni Balzsam Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Homme Borotválkozás Utáni Balzsam Érzékeny Bőrre
2020. szeptember 27.

Borotválkozás után szépen megnyugtatja az elég érzékeny és pirosodó arcbőrömet. Korábban a Nivea Sensitive balzsamot használtam, a hatása ahhoz hasonló, de nekem ennek a kicsit folyékony krémre hasonlító állaga, és a visszafogott illata is jobban tetszik. A kiszerelés is praktikusabb, a felnyitható fedő, illetve a kisebb átmérőjű nyílás miatt jobban használható. Gyorsan beszívódik, kevés kell belőle, hosszú ideig elég lesz egy doboz. Minőségi termék, ajánlom.

Sanatopic Folyékony Szappan

Sanatopic Folyékony Szappan
2020. február 16.

Télen mindig kiszárad, kirepedezik a bőröm, emiatt nagyítóval keresetem tényleg kímélő folyékony szappant. Egyet már majdnem teljesen elhasználtam, az eddigi tapasztalatok alapján bevált, a számtalan kézkrémmel együtt egész vállalható eredményt sikerült elérni. Ezelőtt mérgemben kipróbáltam az Excipial méregdrága kézmosóját is, nekem ahhoz hasonló eredményeket produkált jóval olcsóbban.