Cremorne

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lipobase Krém

Lipobase Krém
2018. március 5.

Mi is nagyon szeretjük. Ez egy fehér kenőcs, szagtalan. Tényleg nagyon jó kézre, a téli időszak nagy kelléke.
Ekcémára ajánlották nekünk is és pont arra is való. Természetesen NEM a gyulladt, sebes ekcémás bőr meggyógyítására, hanem a már kezelt, gyógyult bőr állapotfenntartására, állagmegóvására. Ez nagyon fontos; a súlyos ekcémára nálunk csak a szteroidos krém hat, de a megelőzésre, enyhe ekcémára ez nagyszerű.
Ez az egyetlen kenőcs, amitől nem visít a kisfiam, hogy csíp. Szereti, hagyja magát bekenni, még a kivakart ekcémás helyeken is, mert még ott sem csípi. Ez felnőttnél is, de gyereknél pláne fontos!

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2017. július 17.

Tényleg klassz, nekem nyáron is bejön. Napozás, úszás után egy áldás a húzódó bőrnek. De egy idő után (a 400ml-s flakon felénél kábé) olyan fura szaga lesz... Nem annyira zavaró, de azért kicsit nyomaszt.... 2018-ban jár le, tehát nem azzal van a baj... Más nem találkozott ezzel a problémával?

És igen, én is bekenem a száraz, megviselt kezem este, minden okénak tűnik, nem zsíros, nem kellemetlen, mintha beszívódna, de reggelre kézmosásnál tulajdonképpen feloldódik a vízben és gyakorlatilag lemosom...

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2017. július 17.

Ez a legjobb arcra való fényvédő, amit valaha használtam. Könnyű. Folyós, ergo nagyon könnyű felvinni és csak kevés kell belőle. Ez a második nyara, úgy, hogy nyáron - egy két trehány napot leszámítva - használom (naponta 1x) és télen síelek vele egy hetet. Tehát másfél szezont bír. Simán lehet rá sminkelni. Nincs pattanás, zsíros bőr, kiütés, stb. Röviden: hozza, amit ígér, szépen véd, nem ég le az ember lánya, és könnyű.