Crimson

Regisztráció dátuma: 2020. december 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. december 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Dove Skin Glow Testápoló

Dove Skin Glow Testápoló
2022. augusztus 5.

Hosszú ideig érezhető könnyed, gyümölcsös, krémes illata van, emiatt az erős, parfümös illat miatt választottam. Mintha megmártóztam volna egy fagyos epres shakeben.

Nem tudtam, mitől "glow". A krém maga rózsaszínes, bőrszínű, aztán amikor végigkentem a lábamon, az kifejezetten fényesnek látszott, mint harisnyában. A tenyeremben addigra összegyűlt a temérdek csillám, hát az igazi meglepetés volt :D Apró, fehér-arany színűek, szétterítve egyáltalán nem hivalkodó, a kezemről szerencsére lejött kézmosással.

Magamon nem látom annyira a hatását, de kint a napfényben most biztos ragyog a bőröm messziről :)

Nagyon szeretem az ilyen termékeket, úgyhogy örülök, hogy végül is emellett döntöttem a magas ár ellenére is. Remélem, azért nem fogok mindent összecsillámozni.

Boucheron For Women EDP

Boucheron For Women EDP
2022. július 27.

Update: újabban gyerekrágó és/vagy gyerek sminkkészlet illata van :) Olyan tutti-frutti, Mamba cukorka. Már egyáltalán nem tűnik öregasszonyosnak.

***

Pár napja próbálkozom vele. Az első fújásnál megrohantak a húsvéti emlékek, az az illatkavalkád, amitől a fejem búbja bűzlött a nap végén.

A következő kép az ismeretlenül is ismerős nénik, akik a portájuk előtt sepregetve várják lila virágos otthonkában, hogy valaki elhaladjon a házuk előtt és végre válthassanak valakivel néhány szót. Ecetes paprika, meg valami olcsó lötty, amivel talán néhai uruk ajándékozta meg őket egyik évfordulójuk alkalmából.

Aztán ez szerencsére hamar elillan, és a tömény esszenciából elkezdenek kiválni az egyes jegyek, mint ahogy tavasszal sorban bújnak elő a virágok. A légies nárcisz púderesen lengi körbe a súlyos, zamatos narancsot, a szúrós, kesernyés gyógynövények és fűszerek elmerülnek az ylang-ylanggal és a vaníliával gazdagított krémességben. Ezen a ponton már egyáltalán nem tolakodó az illat, mintha csak egy diszkrét krémparfümmel frissítettem volna fel magam.
A parfüm változatos összetevőit szépen egységesíti a moha és a tonka mély illata, egy zápor áztatta párás, meleg kertet idéz a kompozíció.

Na jó, igazából csak azért mertem így fogalmazni róla, mert a szexi postás fiú ma megjegyezte, hogy feledhetetlenül finom a parfümöm :D Állítása szerint nem túl sok, de nem is túl gyenge. Nekem ennyi elég is ahhoz, hogy viselhetőnek nyilvánítsak egy ilyen klasszikus illatot 28 évesen is.

Essence Cuticle Remover Körömágybőr Eltávolító

Essence Cuticle Remover Körömágybőr Eltávolító
2022. július 27.

Ez egy híg lúgoldat, ennek megfelelően nagyon hamar elfolyósítja a bőrt, ami így egyszerűen letörölhető az ujjakról a hatóidő után. A kislábujjam bőrkeményedését is észrevétlenül eltávolította. Azért kicsit rémisztő ilyen megoldásokhoz folyamodni, hogy lefolyótisztító szerbe mártogatom a körmeim. Néhány évtized múlva talán majd bekerül egy amolyan "elavult szépségápolási szokások a 2020-as évekből" - jellegű cikkbe...