Cryinn

Regisztráció dátuma: 2019. június 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. június 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél
2020. április 17.

Tegnap elött vettem, mert már nem tudtam mit csinálni az állam borzalmas állapotával. A sok itthon töltött idö, a kijárási korlátozás miatt igencsak betett szegénynek. Felkerekedtem, elmentem dm-be es tüzetesen átnéztem a polcokat. Ár alapján jónak igérkezett. (A csomagolás már nem ilyen, és az ára is 999Ft) szóval 2 napja használom, és bár húzódik töle a böröm, és használat után ég az arcom, csodát müvel a területtel amire vettem.

Jeffree Star Cosmetics X Shane Dawson Mini Controversy Palette

Jeffree Star Cosmetics X Shane Dawson Mini Controversy Palette
2020. február 16.

Nagyon szép paletta, hordható színekkel. Gyönyörüen pigmentált. A 2 kék nagyon hasonló, de az egyik legalább metallic.

Jeffree Star Cosmetics Mini Breaker Palette

Jeffree Star Cosmetics Mini Breaker Palette
2020. február 16.

Örültem mikor elöjött a mini ötletével, és még az ára is jól van kalkulálva. Hella pigmentált... De... a színek.... Nem ugyan olyanok.... DE... A 9 árnyalatból 5 lila, lilás, lila tónusú, halvány lila, sötét metallic lila, sötétebb metallic lila, lilás rózsaszín... És a másik 4? Az meg indiai füszerpiac színü. Tulságosan egyöntetüek, hasonlóak a színek. Ha már Jawbreaker a koncepció, akkor nem kellene at least 5 teljesen külömbözö színnek lennie benne? Formula 5-ös, pigment 5-ös, csomagolás 5-ös.