csakeeen

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut
2018. szeptember 2.

Még jó, hogy nem első használat után írtam véleményt.
Legelőször "másnapos" hajon használtam (éppen egy picit zsíros a hajtő, de látszik), akkor befújtam és tökéletes volt, gyönyörű, el tudtam menni kiengedett hajjal bárhová.
Viszont most kipróbáltam tényleg vészhelyzetben, hát nem sokat segített. Konkrétan nem csinált semmit (jó, mondjuk 600 Ft-ért nem várom el azt, hogy 6 napos hajból frissen mosottat varázsoljon).
Tapintásra jó, mert nem érzem a zsírosságot, az illatát kedvelem/elviselem.
Lehet, hogy újraveszem, hiszen kezdődik a 'minden második nap hajmosás' időszak, 600 Ft-ért pedig egész vállalható.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2018. augusztus 19.

Konkrétan a lábaim megmentője. A kétnaponta való borotválástól borzasztóan kiszáradtak a lábaim, vérzett, kipattogott, szóval szörnyű volt, a tipikus "ránézek és elsírom magam" érzés fogott el mindig. Három napig jó vastagon bekentem éjjelre, az eredmény gyönyörű, pihe-puha bőr lett. Mindenképp újraveszem.

Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás

Garnier Fructis Oil Repair Intense 3in1 Többfunkciós Hajpakolás
2018. augusztus 19.

Minden hajmosás előtt használom (kb. fél napig hagyom hatni), a végeredmény gyönyörű, fényes, könnyen fésülhető haj lesz.
Én nagyon imádom, ráadásul gazdaságos is, a fenékig érő hajamra hónapokig elég (hetente 2-3 alkalommal mosok hajat).