Best of Beauty 2019

csakegylany

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2017. október 8.

Na jó ez valami csoda! :D Géllakkom volt fent és voltam olyan buta, hogy lereszeljem a körmömről, mert nem volt türelmem kivárni az aceton hatóidejét, és természetesen papírvékonyra, nyomásra fájdalmasra, és pirosra sikerült reszelnem az egész körmöm. Egy pár nap után a mosolyvonalamnál apró bevérzések lettek, és szörnyen elkezdtek fájni a körmeim, még a nadrágomat se bírtam felhúzni. Ekkor jutott eszembe, hogy vehetnék egy körömerősítőt, és milyen jól tettem, hogy ezt választottam! Nem hittem, hogy ennyire jó tud ez lenni: a kis papírvékony körmeim, amiket hajtogatni tudtam, most már 4 nap használat után rendes körömszilárdságúak, és elmúlt a fájdalom is! Nagyon sok mindent köszönhetek ennek a kis csodaszernek!

Fruisse Gyantapatron Argán Olajjal

Fruisse Gyantapatron Argán Olajjal
2017. február 9.

Ne vegyen Fruisse patront senki!!!
1. Nagyon sokáig tart felmelegednie patronmelegítőben.
2. A görgő és a tényleges gyanta közt van egy kb. 2 centis üres tér, így hosszú távot kell megtennie a gyantának amikor fel-le fordítja az ember.
3. KIFOLYIK a görgőknél... Belefolyt nagyon sok gyanta a melegítőmbe, nem tudom, hogy egyáltalán ki lehet-e szedni majd értelmesen.... Mindenesetre felvásárolom majd a gyógyszertár sebbenzin készletét, remélem a melegítő nem megy tönkre ettől.

Sun Ozon Sonnenmilch Für Allergische Haut SPF30

Sun Ozon Sonnenmilch Für Allergische Haut SPF30
2017. január 9.

Mivel most már beköszönt a napfényes tavaszi időszak és mivel meg szeretném bőröm egészségét/fehérségét őrizni, úgy döntöttem venni kéne már egy jó kis fényvédőt. Azonban nagyon húztam a szám, hiszen mondjuk meg, hogy drágák nagyrészt, a patikai fényvédőkről meg ne is beszéljünk. Ahogy betértem a Rossmannba, meglátom, hogy ez a kis drágaság 299(!!!!!), igen, jól olvassátok, 299 Ft-ért csücsült a polcon. Megnéztem az összetevőit: legnagyobb kritériumomon, az alkoholtartalmon átment, nincsen benne. Emulgeálószereket nem tartalmaz, se parfümöt, se tartósítószert, hát kívánhat ennél jobbat az ember, szinte ingyen? :) Megelőlegezem neki az 5 csillagot, biztosan jól fog teljesíteni a tavasszal, de jövök majd updatelni.

Upd.:
Azóta látom, hogy került bele alkohol is. :(