csakmoni

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír
2022. január 12.

Hát a saját kutyulmányú kávézacc-kókuszolaj testradírom hatását nem múlja felül, de azt utálom takarítani a zuhanyozóból:)
Ez remekül pótolja a testápolót, puha tőle a bőröm, kellemes és könnyű használni. Az illata lehetne enyhébb, natúrabb, de ez tényleg ízlés kérdése, újraveszem, az biztos.

Yodeyma Sophisticate

Yodeyma Sophisticate
2022. január 5.

Egy kedves fiatal lány ismerősömön éreztem, és rögtön tudtam, hogy ez a The One, tehát a hasonlóság tagadhatatlan. Szívesen kipróbálnám, hogy közelről és hosszasan milyen, régen nagyon szerettem az eredetit.

2022. január 2.

2015 óta használom ezt a krémet, így ez már a harmadik ráncfelvarrás az áron és a csomagoláson. Kicsit tömörebb lett, mint az eredeti volt, de szerencsére nem kapott parfümöt, és ugyanolyan jól felszívódik, nem zsírosít, szeretem. Az első arckrém, amit kitartóan és örömmel használok nap mint nap.
Érdemes a régi értékeléseit is megnézni:
(Utálom, amikor nem találom a megszokott csomagolást a drogériában. Egyszer mellényúltam, és egy nagyon illatos, sárgás színű, kenőcsszerű Hélia-D hidratáló krémet vettem ehelyett. Az is jó volt a bőrömnek, de alig vártam, hogy elfogyjon, és újra ezt a gyógynövény illatot érezhessem fürdés után. Amit egyébként egyáltalán nem szerettem, amikor elkezdtem használni ezt a krémet, de most már hozzátartozik az estéimhez.)

1 ÖSSZETEVŐ

Propylheptyl Caprylate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Könnyed állagú szintetikus olajféle, melyelsősorban emollientként használt a kozmetikumokban.A krémeknekbársonyos, nem-zsírosérzetet kölcsönöz, valamit javítja a kenhetőségüket.