csakmoni

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2020. január 17.

A tubarózsa-ylang-ylang páros miatt nem próbáltam ki eddig, túl virágosnak gondoltam. De nem, olyan, mint egy Chance Eau Vive Light, nagyon grapefruitos, cseppet virágos, kicsit fanyar és inkább hűvös illat, nem lesz olyan fülledten pézsmás rajtam, mint a Vive. Szívesen próbálgatnám kicsit.
(Az a gond a parfümériás próbákkal, hogy nem érzem az illat auráját, csak amit a bőrömön produkál.)

Nahát, ebben a hidegben sokkal-sokkal jobban tetszik magamon! Szerencsére alig érzem a virágokat. Le is veszem az eladók közül a kisfújósomat:)

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2020. január 8.

Újra:
Régen volt belőle egy kevés. Utána többször próbálkoztam, üvegessel, fújóssal, de volt bennük valami kellemetlen. Úgy gondoltam, velem van a baj, bőrkémia meg hasonlók. Most vettem egy üveges maradékot, és tádám, ugyanaz a kedves illat, amire emlékeztem. Vagyis nem velem volt baj, hanem a körbe-körbe keringő webshopos "Sánelekkel". Az a borzasztó, hogy látszólag rendben voltak az üvegesek is, batch-kód meg vékony fújóka...és nem csak Chanellel jártam így az utóbbi két évben. Érdekes, korábban soha, pedig elég nagy forgalmat bonyolítok idestova kilenc éve.

A pacsulis kedvenceim mellé keresek valami mást. Mindenben zavar valami, vanília, virág, pézsma, nem tartós, túl harsány, jellegtelen... Azuramnak ez tetszik, nézzük újra, kisfújós, és a mai hidegben szép! Ha intenzívebb lenne és tartós, meg hm... kevésbé drága.....

L'Artisan Parfumeur L'eau D'ambre

L'Artisan Parfumeur L'eau D'ambre
2020. január 3.

Ez az illat ....olyan finom, puha, édes, könnyen viselhető, odabújós, téli melengető szépség. Néhány éve nagyon vágytam rá.

1 ÖSSZETEVŐ

Propylheptyl Caprylate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Könnyed állagú szintetikus olajféle, melyelsősorban emollientként használt a kozmetikumokban.A krémeknekbársonyos, nem-zsírosérzetet kölcsönöz, valamit javítja a kenhetőségüket.