csakmoni

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lancome O D´Azur

Lancome O D´Azur
2020. június 11.

Friss: Három éve próbáltam egyszer, most van egy kisfújósom. Sajnos mégis rózsás, Idole Light. Néha beugrik róla a Body edt is. Finom egyébként, de rózsa nélkül jobban tetszene. Friss, virágos, nőies. A leszáradását jobban szeretem.

Nagyon finom rajtam. Sokáig fanyar, bergamottos, aztán kicsit puhul, virágosabb lesz, de szerencsére egyáltalán nem rózsás. A pézsmát alig érzem, inkább egy cseppet fás. Nőies, könnyed, lágy.
Sajnos, a leszáradása nagyon beédesedett, aztán hipp-hopp eltűnt...

Guerlain Champs Elysees

Guerlain Champs Elysees
2020. június 7.

Friss: ma kora reggel kutyasétáltatás, fülsiketítő madárfütty, zsenge zöld és bódító hársfavirágzás, és eszembe jutott ez az illat. A mintám még mindig nem romlott meg, így a délelőttömet ebben az illatfelhőben töltöm, hogy meghosszabbítsam az élményt :)

Fújósom volt belőle, a fejillatát nagyon szerettem, rajtam inkább gyümölcsös. Aztán előbújt valami furcsa, kicsit izzadságszagra emlékeztető fanyar, szúrós jegy. A fújóst továbbadtam, és lemondtam erről az illatról. Pedig a Jette kivételével ez volt eddig az egyik legfinomabb virágos illat, amivel találkoztam.
Tegnap a mintáim között rábukkantam az edp változatra, és újra lelkes lettem. Nem nyári illat ugyan, dús, krémes, édes-friss, de az elejétől a végéig finom, vonzó. Nem egy modern, fiatalos illat, de hát én sem vagyok az:)
Az azért aggaszt, hogy minden héten egy másik illatcsalád egyedeibe szeretek bele. Friss, uniszex, fűszeres, orientális, pacsulis, pézsmás, most meg egy virágos:)

Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT

Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT
2020. május 24.

Amikor először éreztem, azt gondoltam, te jó ég, biztos nem, annyira kókuszos és intenzív, mint egy túlillatosított kézkrém.De másnap a ruha annyira kellemes illatú volt, hogy beszereztem egy kisfújóst. Itthon szoktam fújni, de nem koncentráltan egy pontra, hanem távolabbról, had szóródjon szét. Így olyan, mintha nem parfüm lenne rajtam, hanem valamilyen finom édes illatú krém. Kellemes érzés, és tartós, egész nap érzem.

1 ÖSSZETEVŐ

Propylheptyl Caprylate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Könnyed állagú szintetikus olajféle, melyelsősorban emollientként használt a kozmetikumokban.A krémeknekbársonyos, nem-zsírosérzetet kölcsönöz, valamit javítja a kenhetőségüket.