csaktimi

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Milk Makeup Hydro Grip Primer

Milk Makeup Hydro Grip Primer
2021. január 4.

Mintám van belőle, eddig 2-3 alkalommal próbáltam. Vele nyomtam végig a szilveszter estét is, este 5től hajnal 5ig. Felkenés után én várok vele 10 percet, ugy kicsit szárad meg beivódik és nagyon szép utána a végeredmény. 12 óra után is jól megtartotta az alapozót, a pirosító kicsit lekopott de az inkább a pirosíto hibája ((: nyáron nem biztos hogy a melegben zsírosbőrrel jól működik de most nekem szuper, sajnálni fogom ha elfogy, ha egyszer beruháznék egy komolyabb primerre, ez lenne az.

Zara Deep Vanilla EDT

Zara Deep Vanilla EDT
2020. október 14.

Birtoklok egy szépséges üveggel belőle, amit kizárólag télen tudok használni ezért nagyon lassan fogy szerencsére, mert imádom az illatát...aztán történt az, hogy került hozzám egy 15 ml-s Yodeyma Red. Azonnal megállapítottam a kapcsolatot, mivel nagyjából megegyezik a két illat, és a Yodeyma Red HP jellegű illat, gondolom akkor a Deep Vanilla is kopi akar lenni...mindkettő nagyon hasonlít, a yodeyma viszont valahogy nekem kifinomultabb, nemtudom. Végzek majd összehasonlítást a csuklóimon, de két ilyen tökéletes parfüm utánzattal (nekem azok), az eredetit ki akarná megvenni egy vagyonért? Szerencsére nem vagyok elég felszínes hogy csupán a márkajelzés miatt megvegyem ugyanazt ami már megvan 2x (:

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2020. szeptember 30.

Tinikorom kedvenc illata, imádtam! Jó 10 éve nem éreztem ezt az illatot, de akkor 2 üveggel is elhasználtam belőle..aztán valamiért kikopott. Nemrég elkezdtem felfedezni magamnak a niche parfümök univerzumát és az egyik fújósnál szívenütött az illat...hiszen ez a régi kedvenc avonos illatom! :D persze sokkal elegánsabb és minőségibb formában. megtaláltam a hasonmást, lehet ez lesz a signature illatom, csak gyűjtenem kell rá, álmomban se gondoltam hogy egyszer képes leszek 50ezret kiadni egy parfümért:D akkora élmény ez nekem, 100 csillagot is adnék miatta.