csaktimi

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Essence Shine Like A Sea Star Highlighter és Bronzer Paletta

Essence Shine Like A Sea Star Highlighter és Bronzer Paletta
2020. július 31.

Egy nagy WOOOOOW ennek a palettának és tapsvihar. Valami elképesztő pigmentáltságú szóval nagyon óvatosan kell vele bánni hogy az ember ne csináljon a fejéből diszkógömböt, mindezek mellett hatalmas mennyiség tehát elég lesz kb halálom napjáig és még annál is tovább. Nekem a golden sunset van, inkább barnás, aranyos színek vannak benne míg a másikban inkább az ezüstös, rózsaszínes árnyalatok.

183 Days By Trend It Up Fixáló Púder

183 Days By Trend It Up Fixáló Púder
2020. július 31.

Én nagyon szerettem a 183 days termékeket, amíg lehetett őket kapni, nem értem a Trend it up miért szüntette meg ezt az ágat. Kreatívak voltak, szépek és kevesebb pénzért elég jó minőségű dolgokat lehetett kapni. Mindig vártam, hogy új kollekció jöjjön ki, hosszú ideig elmütyürkéztem olyankor az állvány előtt guggolva :D (és egyébként mások is, az állvány általában mindig le volt fosztva és nagyon szerencsésnek mondhattam magam ha frissen töltve találtam)
Nekem a Bake to bronz van meg, és egészen csodálatos színe van! Alapozóra szoktam felvinni, egyenletesen oszlik el, nem foltos vagy csíkos. Csak nyáron tudom használni mert télen nagyon sötét lenne, de ilyenkor majdnem az egész arcomra jó, kiegyenlíti a fejem és a testem közötti árnyalatkülönbséget. Nagyon szép napcsókolta hatást lehet vele elérni, kis highliterrel és csillogó arany/barna szemhéjpúderral szoktam kiegészíteni és tökéletes a "summer glow".
Az egyetlen gondom az adagolása..mármint ez a fajta adagolás..hogy 5 lyukon kell kipöcögtetnem. Rendkívül idegesítő és béna is vagyok vele, ezen kívül még 2 ilyen púderem van és azokkal is szerencsétlenkedek. Egyszer rengeteg por jött ki belőle, nyilván nem tudom visszatuszkolni és azóta akárhányszor letekerem, garantált, hogy mindenhova kerül belőle...karra, pólóra, fehér ágyneműre, fehér szönyegre...:D Ezen kívül tényleg tökéletes...persze ha nem szereted tapikázni az arcodat napközben, mert nekem rossz szokásom hogy támasztom a fejem (főleg ilyen időjárásban mint ami most van) és akkor eltűnik elég gyorsan! :D szóval ezt nem szabad csinálni és akkor tényleg nagyon jó! :DD

Lush The Comforter Testpermet

Lush The Comforter Testpermet
2020. július 22.

Nagyon gyümis, nagyon tartós, ruhán napokig érződik. az elején van benne egy kis citrusosság, kicsit felfrissíti de aztán végig töményen bogyós.