csaktom

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2020. június 3.

ez tipikusan az az eset, amikor elég lenne annyit írni értékelésként, h tessék szépen megnézni az INCI-t. flavonoidok, ferulinsav, gyógynövénykivonatok egy fél kilós, nyolcszáz forintért árult lábfürdősóban!

a gyakorlatban is pont olyan jó, mint amit ez alapján el lehet képzelni, erre kár is több szót vesztegetni

CV Cadea Vera Perfect Lift Express Lifting Serum-Konzentrat

CV Cadea Vera Perfect Lift Express Lifting Serum-Konzentrat
2020. május 26.

régebben 10 ml-es, injekciós fecskendőre hajazó csomagolásban lehetett kapni ugyanezzel az összetétellel a müllerben, én azt használtam

úgy kell elképzeni, mint egy vízbázisú, olajmentes hialuronos szérumot, ami száradás közben egy olyan térhálós szerkezetet alakít ki, ami fizikailag feszítő hatást fejt ki a bőrfelületen, kb úgy, mintha egy ragasztó száradna rá, csak ez nem ragad :) egy nehezen leírható kellemes érzet marad utána, én nagyon szerettem használni, bár viszonylag ritkán használok önmagában csak hidratálást, általában akkor vetettem be, ha nem mindennapi módon kellett emberek közé mennem. kicsit feszélyezett a miniatűr kiszerelés, és az ehhez képest viszonylag borsos ár, de ezt azóta javította a müller, így már tökéletes lesz számomra

a kellemes komfortérzet miatt azoknak is tudom ajánlani, akiknek még nincs szükségük látható feszesítésre, sztem ez egy pluszt hozzátesz a hialuronos hidratáló szérum műfajhoz. én eddig hidratálásban inkább az öregedésgátló hatással is rendelkező hatóanyagokat részesítettem előnyben, mint a csiganyálka és a rezgőgomba kivonat, ez az első hialuronsavas / aminosavas hidratáló szérum, aminek olyan hatását tapasztaltam, h látom értelmét a használatának, bár a szívem csücske az lenne, ha az előbbi hidratáló hatóanyagokat párosítaná össze egy gyártó a tarka ciroklével. viszont hosszú távú hatása nincsen, a leírásban szereplő tartósság néhány órában értendő és nem tudom, h muzsikál rétegezve.

Biotherm Homme Force Supreme Liquid Eyes Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Férfiaknak

2020. május 25.

néhány éve használgattam, a különlegességét az adja, h teljesen olaj- és szilikonmentes formula, ennek megfelelően nagyon könnyed és még egy kevés mattító is van benne, amitől félmattra szárad, csak éppen annyira, h még ne szárítson és szépen hidratált maradjon a szemkörnyék, szóval hímneműeknek teljesen vállalható

mivel alkoholos, kicsit higítani kell rajta, ez engem sose zavart, szememet sem bántotta. fő hatóanyaga a sodium dextran sulfate, ami vizenyős táskák ellen hat, meg némi vérkeringésfokozás a sötét karikák ellen koffeinnel és egértövissel. nem egy bonyolult történet, fel is lélegeztem, amikor kijött a l'oreal homme egy sokkal olcsóbb duplijával, nekem sem kellett kétszer mondani és azonnal váltottam (majdnem szó szerint ugyanez az összetétel, csak a biotherm-exkluzív vitreoscilla-ferment van lecserélve)

sötét karikák ellen sokkal jobb az isana klasszikus lötyije, de mivel az bele tud menni a szembe, és akkor tragédia van és megvadulás, ha készültem valahová, inkább ezt használtam szemre, mint biztonságos megoldás, és aminek az azonnali finise is szebb. az ára miatt kap négy csillagot

88 ÖSSZETEVŐ

Larrea Tridentata Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen