csaktom

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Robert Piguet Casbah EDP

Robert Piguet Casbah EDP
2019. szeptember 16.

Az összetevők alapján azt gondolhatnánk, hogy ez egy férfiparfüm, különösen, mivel az alapban csak vetiver és cédrus van, de ez ne tévesszen meg senkit, mivel az összetevők között megbújó tömjént úgy kellett volna írni helyesen, hogy _TÖMJÉN!!!_ és mivel itt bizony az uniszex tömjén uralkodik, a kíséret, legyen bármilyen is, csak arra elég, hogy férfiasba hajló uniszex legyen a végeredmény. Valamennyi édes jegy átszüremlik az angyalgyökérből és íriszgyökérből, de itt kérem patikamérlegen adagolták molekulánként az édességet, pont, ahogy szeretem.

Ez a legjobb, legerősebb és legfinomabb tömjénes parfüm, amihez szerencsém volt, így kénytelen voltam elgondolkodni rajta, hogy mitől lesz igazán jó egy uralkodó illatjegy köré megkomponált parfüm. Az egyértelmű, hogy elég erősnek kell lennie a szólistának, de nem lehet túl erős sem, mert a tiszta illatok, pl. egy citrom vagy a tömjén tiszta illata mindenki által jól ismert és megszokott, vagyis önmagában, vegyítetlenül unalmas. De az sem jó, ha túlságosan beleolvad valami égi harmóniába, mert azzal elvész a parfüm karaktere, határozottsága, valamilyensége. Hát itt nem veszett el, az egyszer biztos, az arányok számomra tökéletesek.

Olyan a jól megkomponált kíséret a központi illatjegy körül, mint amikor sót adunk az ételhez: nem azt érezzük, hogy megváltoztatja az étel ízét, hanem, hogy kiemeli, felerősíti, megmutatja a valódi arcát, olyannyira, hogy azt érezzük az étel valódi ízének. Hát így vagyunk én és a Casbah, ami számomra a tömjén valódi illata.

Alverde Perfekter Teint Szépségesszencia Bio Lótuszvirág Kivonattal

Alverde Perfekter Teint Szépségesszencia Bio Lótuszvirág Kivonattal
2019. augusztus 18.

ragad, ragad, minden ragad, ami hidratál, nekem ráadásul nem is ragadt. ami nem ragad az az olaj és a nem oldódó porszerű anyagok, na ebben egyik sincs, csak jó kis vízben oldódó hatóanyagok. aki szereti az olajmentes hidratáló zselét-folyadékot ápoló hatóanyagokkal, annak kiváló. én egyenesen imádom a alkohollal tartósított (vagyis tulajdonképpen tartósítószer-mentes) kencéket, olyan ez, mintha nekem találták volna ki

a csomagolása viszont egy tévedés, a kupakot nem lehet visszatekerni, esik le róla

Dr. Konopka's Megújító Hámlasztó Gél

Dr. Konopka's Megújító Hámlasztó Gél
2019. augusztus 18.

az öt csillagok mindent elmondanak, én se tudok kevesebbet adni, tökéletes aha-bha hámlasztó. lenne, ha a csomagolása nem lenne elcseszve, a fém tubus a kis kupakkal borzasztó, a vége felé nekem mindig ráragadt és nem tudtam letekerni, csak ha vmi ruhával ráraboltam és úgy megmarkoltam. és szigorúan felfelé kell tartani, mert még ki is folyik, ha sikerült hozzájutni. na de mindegy, az ember inkább szenved, ha megtalálta a tökéletes hámlasztóját. fürdés után szoktam bepacsmagolni vele magam és nem fárasztom magam a lemosással

hasonlóan jóságos aha-bha tonik a dr. organic bőrtisztító tonikja

83 ÖSSZETEVŐ

Ammonium Benzoate ta EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott