csakvi

Regisztráció dátuma: 2016. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

almost 1.618 Niacinamide 5% Natural Monoserum

almost 1.618 Niacinamide 5% Natural Monoserum
2022. január 28.

Nem rossz, elhasználom, lassan a végére érek. Az állaga nem jön be nekem. Túlságosan vizes/olajos érzés a bőrömön. Hatóanyag tartalom szempontjából ár-érték arányban kevésbé éri meg szerintem. A TO nia+Zinc szérumát jobban szereti a bőröm és árban kb ugyanitt van.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. december 18.

Tényleg sok esélyt adtam neki, már a második ilyen típusú próbálkozásom volt (az első a Revox). Konkrétan nem hogy nem volt hatása, de az állaga és színe miatt, még valamelyest sötétített is a karikáimon. Ezt akkor fedeztem fel, amikor időt szántam egy kísérletre: reggeli ébredés után, minden más rutin előtt az egyik szemem alá tettem, a másik alá nem és folyamatosan csekkoltam a hatást. Ahova nem tettem, ott az idő múlásával, természetességgel egyre apadt a reggeli szem alatti "duzzanat", és a sötét karika is halványult. Ahova tettem, ott viszont a szérum kiemelte a sötétebb színt és nem csökkent a duzzadtság. Sajnos ez a formula nekem egyáltalán nem működik. Amúgy kúraszerűen is használtam, reggel-este, de úgy meg aztán végképp semmi. Mondjuk elfogyni sosem fog... :D Igazuk lesz az okosoknak, hogy szem alá minden felesleges. :)

ANNY 6 in 1

ANNY 6 in 1
2020. július 5.

Február óta használom, hetente egyszer vagy kétszer. Attól függ, hogy a fölé festett szín hogy bírja. Mert persze minden lakkozást ezzel kezdek.
Soha életemben nem voltak a körmeim ennyire erősek és hosszúak. Zselézés utáni teljesen elgyengült, megvékonyodott, töredezett körmeimet hozta rendbe, és tényleg, elképesztően szépek és erősek a körmeim tőle.
Emellett a sűrű használat mellett még mindig nagyon sok van benne. Simán megérte az árát.