csalii

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. február 4.

Dörzsölés és mindenféle erőlködés nélkül remekül leszedi a sminkem, nem szárít, nem irritál. Én ilyen áron még nem találtam ennyire jó lemosót. Az egyetlen dolog, amit nem szeretek benne, hogy használat után kellemetlen, ragacsos lesz a bőröm, ezért mindig lemosom vízzel.

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder
2015. február 2.

Nagyon klassz kis por, eltünteti a pórusokat és nem szárít.

NARS Sheer Glow Alapozó

NARS Sheer Glow Alapozó
2015. február 2.

Tudom, hogy mindenki oda-vissza van ezért az alapozóért és én sem szeretném lehúzni, de nekem egyáltalán nem jött be.
Nagyon-nagyon régóta tervezgettem, hogy megveszem, a neten mindenki ódákat zengett róla, milyen fantasztikus alapozó, tökéletes száraz bőrre (nekem száraz, vízhiányos bőröm van), gyönyörű fényt ad, természetes, nincs maszkhatása, stb. Ami pedig főleg megkapott, az a hatalmas színválaszték volt, rendkívül világos a bőröm és itthon még életembe nem találtam elég világos alapozót. Egyszóval úgy tűnt, ő a TÖKÉLETES alapozó számomra, és mikor legutóbb Londonban jártam megvettem a Sheer Glow-t (az akkori legvilágosabb, Siberia árnyalatban). Egyúttal megvettem hozzá a pumpát is, és mivel hiányoltam a fényvédőt az alapozóból hozzácsaptam egy 30 faktoros Nars primert is. És csakhogy kerek legyen még a Radiant Creamy-t is.

Mikor felvittem az alapozót (alapozóecsettel) gyönyörűen nézett ki, közepes fedés, ami tovább építhető, nagyon természetes hatás, szép fény, és rendkívül puha érzés. Viszont néhány óra múlva nagyon csúnya vonalak keletkeztek a szám körül, mintha nevetőráncaim lennének. 18 vagyok, nincsenek ráncaim viszont sokat mosolygok. Ahogy pedig tovább telt az idő, egyre foltosabb lett az arcom, néhány helyen mintha felszívódott volna az alapozó, máshol pedig mintha különvált volna a bőrömtől. A másik dolog pedig hogy nem érhetek hozzá a bőrömhöz, mert rögtön lejön ez az alapozó. Használtam alá primert, azt amit hozzá ajánlottak mégis szörnyen nézett ki és szinte lecsúszott az egész a bőrömről.

Sok ideig próbálkoztam még vele, több krémet és primert kipróbáltam alá, púdert fölé, de sose akart együttműködni a bőrömmel.
Félreraktam különleges alkalmakra, mert fényképeken remekül mutat és a felviteltől számított kb. 3 órán belül nincs vele baj, de sajnos egész nap nem tudom viselni.