Best of Beauty 2019

csatarianita92

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2017. január 5.

Ha lehetne, 6 csillagot adnék neki. Egyszerűen imádom! Mindig is foglalkoztatott, hogy meglegyen ez a parfüm és most végre megkaptam szettben karácsonyra. Kellemesen édes, kicsit fás, egyáltalán nem émelyítő. Szerintem sokaknak elnyeri a tetszését (férfiaknak is!). Úgy összegezném a véleményem, hogy: AZ ILLAT!

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2016. március 31.

Nagyon szeretem, mondhatni az egyik kedvenc parfümöm! Sokáig ácsingóztam érte, aztán végre most megkaptam 'előszülinapra' a páromtól. Bár tucatillat, én akkor is szívesen viselem, tavasszal-ősszel-télen, nyárra szerintem azért kissé sok, én akkor csak testpermeteket szoktam használni.
100 ml-s üveg büszke tulajdonosa vagyok, szerintem megunni nem fogom. Ha elfogy, jöhet a következő üveg! ;) Természetesen max csillag jár neki!

Oriflame Love Nature Arcolaj Vadrózsával

Oriflame Love Nature Arcolaj Vadrózsával
2016. március 19.

Én maximális csillagot adok neki, teljesen elégedett vagyok vele. Ár érték arányban kiváló, finom illata van (nem öreges egyáltalán) és nem zsírosítja az arcot. Persze kell neki egy kis idő mire teljesen beszívódik, de puha és egységes bőrképet eredményez! :) Nekem tetszik és nagyon bejött! ;)