csatarianita92

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Bath & Body Works Bonfire Bash Ultra Shea Body Cream

Bath & Body Works Bonfire Bash Ultra Shea Body Cream
2019. augusztus 28.

Nagy Bath & Body Works rajongó vagyok, így egyértelmű, hogy minden évben ki kell próbálni az újdonságokat is. Tavaly év végén megrendeltem és annyira megszerettem, hogy még nyáron is ezt használtam. Tökéletes illatkombináció, szuper hidratáltság érzés utána. Kicsit füstös-édeskés vonal, nekem nagyon bejött. Biztosan veszek belőle idén is. A testpermettel kombinálva az embert teljesen átjárja ez a finom illat, mályvacukros édes, őszies finomság. :)

Bath & Body Works Sparkling Nights Ultra Shea Body Cream

Bath & Body Works Sparkling Nights Ultra Shea Body Cream
2019. augusztus 28.

Már másodjára rendeltem újra, egyszerűen fantasztikus az illata, nagyon imádom. Abszolút kiérezhető a körte, már többen is dicsértek, hogy milyen finom illatom van, amikor ezzel vagyok bekenve. Egyértelműen édeskés vonal. Nagyon jól hidratál és mivel ultra shea (tömény) nem kell belőle sok, így nekem tovább kitart, mint a folyékonyabb társai. :)

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2017. január 5.

Ha lehetne, 6 csillagot adnék neki. Egyszerűen imádom! Mindig is foglalkoztatott, hogy meglegyen ez a parfüm és most végre megkaptam szettben karácsonyra. Kellemesen édes, kicsit fás, egyáltalán nem émelyítő. Szerintem sokaknak elnyeri a tetszését (férfiaknak is!). Úgy összegezném a véleményem, hogy: AZ ILLAT!