csaxi13

The Beauty Wish
Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Beauty Wish
Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2018. november 10.

A kedvenc fényvédőm, a 3. tubust használom. Egész évben szeretem használni, nyáron sem olvad le az ember fejéről. Kinyomáskor vastagabb textúrájúnak tűnik, de így is hamar beszívódik, és alig érezhető az arcon. Nem lesz matt az eredmény (mondjuk én nem is ragaszkodok hozzá), természetes, fényes lesz az arc tőle. Van benne parfüm a listában a legutolsó, de az ide feltöltött listával ellentétben alkoholt nem tartalmaz. Nem pattanásosodott tőle az arcom. Én közvetlenül rá szoktam sminkelni, teljesen jól lehet rá, nem kukacosodik, vagy zavarja az alapozót. Főleg a régi csomagolása tetszett, és szerencsére nem csak 30 ml. Kíváncsi vagyok más fényvédőkre is, de biztos visszatérek még hozzá később.

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2018. november 10.

Nem rossz AHA, bár én találtam nála hatásosabbakat. Nem éreztem azt nála, hogy a legszuperebb lenne, és AHA savakat tekintve elég bő a kínálat. Ettől függetlenül teszi a dolgát, szépen hámlasztja a bőrt, segít a pirosságon és a foltokon, csak nekem nem a kedvencem. Hatalmas kiszerelés, a végét én már csak a lábszáramra használtam el, a szőrtüszőgyulladások megmentője volt.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. november 10.

Jó dolog az azelain sav, csak ennek a formulája nem tetszik. Matt lesz tőle a bőröm, a kinyomott mennyiséget nehéz eloszlatni, könnyen kukacosodik, smink alá nekem egyáltalán nem jó. (Lehet, hogy valakit nem zavar ez a formula) Maga a hátasa rendben van, teszi amit az azelain sav, halványítja a foltjaimat, kevesebb a pattanásom, lehúzza egy kicsit a pirosságot, de inkább keresek egy másik terméket ezzel az összetevővel.