csaxi13

The Beauty Wish
Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Beauty Wish
Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Laneige Lip Glowy Balm

Laneige Lip Glowy Balm
2020. május 21.

Már jó ideje a kedvenc nappali ajakápolóm. A Lip Sleeping Mask után vásároltam meg, mindkettő kedvenccé vált. A barackosnak nagyon finom az illata, szép a fénye, rajtam nem sok színe van. Igazán kellemes viselet. Nagyon jól hidratál, szép ápolttá és puhává teszi az ajkakat. A Laneige ajaktermékek textúráját semelyik általam próbált ajakápoló sem közelítette meg. Ha elfogy, és elhasználok még párat a túl nagy kollekciómból, biztosan újraveszem!

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2018. november 10.

A kedvenc fényvédőm, a 3. tubust használom. Egész évben szeretem használni, nyáron sem olvad le az ember fejéről. Kinyomáskor vastagabb textúrájúnak tűnik, de így is hamar beszívódik, és alig érezhető az arcon. Nem lesz matt az eredmény (mondjuk én nem is ragaszkodok hozzá), természetes, fényes lesz az arc tőle. Van benne parfüm a listában a legutolsó, de az ide feltöltött listával ellentétben alkoholt nem tartalmaz. Nem pattanásosodott tőle az arcom. Én közvetlenül rá szoktam sminkelni, teljesen jól lehet rá, nem kukacosodik, vagy zavarja az alapozót. Főleg a régi csomagolása tetszett, és szerencsére nem csak 30 ml. Kíváncsi vagyok más fényvédőkre is, de biztos visszatérek még hozzá később.

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2018. november 10.

Nem rossz AHA, bár én találtam nála hatásosabbakat. Nem éreztem azt nála, hogy a legszuperebb lenne, és AHA savakat tekintve elég bő a kínálat. Ettől függetlenül teszi a dolgát, szépen hámlasztja a bőrt, segít a pirosságon és a foltokon, csak nekem nem a kedvencem. Hatalmas kiszerelés, a végét én már csak a lábszáramra használtam el, a szőrtüszőgyulladások megmentője volt.