csaxi13

The Beauty Wish
Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Beauty Wish
Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2021. január 21.

Egész jó kis színezett hidratáló. A fedése valóban gyenge, de eleve ilyet kerestem. Nekem személy szerint a színválaszték nagyon nem jött be. A 01-es ami elég világos lenne számomra, nagyon malac rózsaszín. Télen viselhető, de azért nem az igazi. Egy neutrális árnyalat sokkal több mindenkihez passzolna. A finishe természetes, bőrszerű, de én egy kicsivel dewy-bb finisht preferálom. A tartóssága abszolút rendben van. Összességében a bőrömön kicsit jobban látszódik, hogy ott van, mint szeretném, nem annyira észrevehetetlen.
Sajnos nem ér fel nálam a kedvencemhez (Missha Perfect Cover #13), aminek az alternatívájának szántam, de nem egy rossz darab, lehet hogy újraveszem majd. Egy próbát mindenképp megér, a színskála többi része nekem jónak tűnik!

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2021. január 21.

A legnagyobb kedvenc BB krémem!
Már 3 tubussal elhasználtam belőle, nagyon szép dewy, egészséges bőrképet ad. Számomra pont tökéletes a fedése, nem mondanám közepesnek, de abszolút építhető. A #13 tökéletesen passzol a hullaszínű arcomhoz, ilyet sose sikerült találnom. A tartóssága szerintem szuper, egy egész napot, 10-12 órát simán kibír. Valahogy annyira szépen, a legkevésbé "smink szerűen" mutat az arcomon.
Imádom, örök darab lenne, de sajnos a barátom nagyon csúnyán ekcémás lesz tőle, ahol csak hozzáér az arcomhoz. Így fájó szívvel, de csak akkor tudom használni, amikor ő nincs velem.
Éppen ezért keresnék rá valami alternatívát, hasonlóan hófehér színben! Ha valaki tud ilyet, kééérem, ossza meg velem! :D

A313 Pommade

A313 Pommade
2021. január 21.

2019 decemberében rendeltem, kisebb kihagyásokkal egy év alatt használtam el a tubust. Nekem nem lett az igazi. Kezdve azzal, hogy a benne található retinoidok közel sem a legeffektívebb vagy leginkább bizonyított hatású származékok, illetve a százalékuk is elég alacsony. Ennek ellenére mint gyakorlott retinol használót is sokszor irritált. A textúrája nem túl elegáns, olyan mint a vazelin, ami még száraz bőrön is nagyon zavaró volt. Én személy szerint nehezen tudtam egy rutinban hidratálni mellette. Hogy valami pozitívat is említsek, reggelre valóban szebb bőrképpel ébredtem.
Nagyon erős körülötte a hype, én szívesebben használok más retinol/retinal tartalmú terméket.