csedoiza

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP
2019. november 14.

Őszintén szólva, nekem nagyon bejött ez az illat. Van egy csöpp kis édeskés illata, de csak enyhén, de leginkább üde, frissítő. Annyira feldob korán reggel, amikor befújom magam vele, hogy sokkal jobban indul úgy a napom. :) Mondjuk drágállom egy EDP-hez képest, de egy 40%-os akció keretében vettem meg, így azt mondtam, hogy amennyire tetszik nekem ez az illat, az megéri azt a pénzt. Összességében teljesen meg vagyok elégedve vele. A 4 csillagot az ára-érték arány miatt adom, eredeti áron szerintem túl drága.

Olivia Mandarin-Citrom Krémdezodor

Olivia Mandarin-Citrom Krémdezodor
2019. július 17.

Még nem próbáltam krémdezodort, így nincs összehasonlítási alapom, de nekem az eddigi használat alapján (2 hét napi használatban) nagyon tetszik. Az utóbbi időben meggyűlt a bajom a dezodorokkal, egyiket sem viseli el igazán a bőröm, és múltkor nézelődtem a dezodorok között, amikor rábukkantam :) Elolvastam az összetevőket, amik szimpatikusak voltak, mondom egye fene, már sok vesztenivalóm nincs, kipróbálom ezt is. Kicsit érdekes az illata, de azt nem mondanám rá, hogy zavaró, de kíváncsi vagyok a többi illatra is, ha elfogy, szívesen kipróbálnék egy másik illatú krémdezodort. Magával a termékkel meg vagyok elégedve :)

Isana Szárazsampon Barna Hajra

Isana Szárazsampon Barna Hajra
2019. július 17.

Mindig a hajmosás utáni 3. napon használom, ha nem jutott időm előző nap hajat mosni és reggel rohanni kell. Segít a megjelenésen, nem tűnik annyira zsírosnak a hajam, viszont a tapintása nyílván nem kellemes. Alig várom, hogy hazaérjek és lemossam. Abban segít, hogy a zsírosságot leplezzem.