csemegeuborka

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Professional Tiefenreinigung Mélytisztító sampon

Balea Professional Tiefenreinigung Mélytisztító sampon
2018. január 24.

Akartam valami melytisztito sampont ami eltunteti a sok felesleges anyagot a hajambol. Bevallom, jobb ertekelesekre emlekeztem, haza erve sasoltam meg ismet es kicsit felve estem neki.
Eloszor is nagyon tetszik a kis bogyos, radirozos resze. Illata nem igazan van. A tubusbol kicsit nehez kinyomni, nem a jol megszokott folyos sampon allaga van, ossze van allva mint a kocsonya. Emiatt kicsit nehez is jol eldolgozni. Kelloen habzott, kijottek konnyen a bogyok.
A zsiros tovemet szepen megtisztitotta. En meg viz

Balea Mint Loves Apples Ajakápoló

Balea Mint Loves Apples Ajakápoló
2018. január 24.

Mindig meghulyitenek a limitalt dolgok. Aztan van, hogy utana a faj a szivem mert mar nem gyartjak, es van, hogy fel se fog tunni a hianya a polcokrol. Ennel az utobbi a helyzet.
Ha nem lenne rairva nem mondanam meg, hogy alma es menta illatu. Nem rossz, de nem ezt erzem. A hatasa jo, nem tokeletes de nem rossz. Bar nekem hamar megkopik, beszivodik, eltunik, pedig nem eszem meg. Nyilvan nem elsoszamu szempont az illata egy ajakapolonak de ha mar valasztani kell akkor elobb nyulok egy finom illatuhoz. (Pl a lamas bejott) Pont ezert en csak otthon, ejszakara kenem fel, hogy megis csak elfogyjon.
Pozitivum viszont, hogy nincs fenye, igy nathas idoszakban a kiszaradt orr ala jo lehet mint zsiros krem.
Osszessegeben nem rossz de nem fog hianyozni.

Balea Men Deep Forest 3in1 Tusfürdő

Balea Men Deep Forest 3in1 Tusfürdő
2017. november 11.

Nagyon szeretem/szeretjük :)
Pancsi után a fürdőben jó pár óráig érezni, sőt néha még reggel is megcsap az esti használat után :)
A párom bőrén is jó pár óráig érzem.
Kár, hogy limitált volt.. Minden ami jó, limitált..