csengenagy1

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Huda Beauty Lashes

Huda Beauty Lashes
2021. január 21.

Én a Hoodie nevű fazont vásároltam meg, elég radikális, de én imádom. Hatalmas szempilla, felér a szemöldökömig, viszont engem ez nem zavar. Nagyon dús, szép íveltek a szálak. Könnyű felhelyezni, szépen kinyitja a szemeimet. Ha extra sminket szeretnél akkor mindenképp ezt a fazont válaszd. A csomagolása nekem nagyon tetszik, az ára is jó szerintem. Kétszer használtam már, de szépen megtisztítottam, így most is olyan mint az új.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

IMÁDOM!
Ez a tökéletes hővédő, kellemes illata van, jól funkcionál és az ára sem elrugaszkodott. Megkönnyíti a hajam formázását, és tartósabb is lesz tőle. Én hajszárítás előtt, kifésült hajra, és hajformázás előtt is szoktam belőle fújni. Elég gyorsan fogy, főleg hogy ennyit használok belőle és dús, fenékig érő hajam van, de szerintem nem szükséges vele spórolni, mert nem egy drága termékről van szó.

Isana Cseresznyevirág Szárazsampon

Isana Cseresznyevirág Szárazsampon
2021. január 21.

Ez a tökéletes szárazsampon! Jó az illata, nem tolakodó, a Loréal szárazsamponjával ellentétben. A hajam tényleg olyan lesz tőle, mint mikor frissen mosom, nem tapad össze. Az pedig csak ráadás, hogy ennyire olcsó.