Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2020. február 21.

Up: Majdnem két éve használom napi rendszerességgel, több mint egy éve pedig Foreoval és töretlenül imádom!
Lehet másnak egyértelmű, de én csak nemrég jöttem rá és hátha van akinek segít:
Felcseréltem a sorrendet! Nem a megnedvesített arcomon oszlatom el, habosítom fel és tisztítom át a Foreoval, hanem a Foreora nyomom rá és úgy az arcomra! Na így sokkal jobban felhabzik és még alaposabban megtisztít!!! Imádom!

Up.: Nagyon bevált, az én bőrtípusomnak ideális! Travel size kiszerelést többször újra vásároltam és most a karácsonyi csomagban megvettem teljes kiszerelésben, a varázslatos permettel és az imádott Omoressence-el.
Nagyon kiadós, kevés kell belőle! Most rendeltem Foreo-t, kíváncsi vagyok azzal hogyan fog teljesíteni.
Bátran ajánlom!

05.20. Néhány hete váltottam erre a habzó arctisztítóra, miután hosszas próbálgatás után lemondtam az I.Ormedic lemosójával történő összeszokásról.

Az elmúlt hónapokban szép lassan lecserélődtek nálam a szépségápolási termékeim Omoroviczásra.

Ezt a lemosót 2 kiszerelésben lehet megvásárolni: 150 ml-ert kapunk rémisztően magas, 18.500 Ft -os árért. Nem szerettem volna megreszkírozni, hogy nem fog működni, így 3500 Ft -ért a 30ml es kiszerelést választottam.

06.23. Reggeli zuhanyzáskor használom ezt a kékes-fehéres lemosót, amiből nagyon kis mennyiséget a vizes tenyereim közt felhabosítok és a benedvesített arcomon körkörös mozdulatokkal átmasszírozok.
Illata kellemes, remekül tisztít, nem szárít, nem iritál, de az árát továbbra is sokallom.

La Mer The Reparative Body Sun Lotion SPF30

La Mer The Reparative Body Sun Lotion SPF30
2020. február 21.

Először vásároltam meg, de talán nem utoljára. Extrém meleg és napsütéses óceánparti nyaraláshoz kerestem minőségi védelmet.
Kellemes, híg állag, szépen eloszlatható, megfelelően beszívódó, kellemes illat, szép csomagolás...brutális ár....a feltüntetetthez képest is hosszabb, emlékeim szerint 37.800Ft.
Sajnálom, hogy csak 30 faktoros van, ha lett volna 50-eset vettem volna.
Az arcomra is használtam ( nem láttam sehol olyat feltüntetve, hogy nem lehet, de javítsatok ki.) Picit mintha csípett volna, de nem okozott sem irritációt, sem kipirosodást vagy pattanást és enyhe egyenletes barnulás mellett csak enyhén jöttek ki a pigmentfoltjaim, ami nálam a csoda kategória.
Vízállósága nem megfelelő, egy órás snorkerling alatt a kilógó részek leégtek.😂
Amúgy napi 5x kentem újra és a 200 ml 3/4 része elfogyott.... kevésbé fehér és érzékeny bőrűeknek maximálisan ajánlom, én meg várom, hogy kiadják az 50-est. (Apropó 50-es arcra való fluidról valakinek tapasztalat?)
-1 csillag a vízállóság és az ár miatt.

Yves Rocher Málna-Borsmenta Kézápoló Krém

Yves Rocher Málna-Borsmenta Kézápoló Krém
2020. január 21.

Nem szeretem:( Helyből nagyon zavar az émelyítő műmálna szaga, aztán jön az, hogy egyáltalán nem akar beszívódni és csak elcsúszkál az extra száraz kézfejeimen.
Hosszas kenegetéssel be lehet küzdeni, de nem valami hosszantartó a hatása.

1 ÖSSZETEVŐ