Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Chanel La Créme Main

Chanel La Créme Main
2020. június 4.

2019. 11. 04. Nem tagadom, hogy a design-al vettek meg, de egyáltalán nem bántam meg!
Remek kézkrém, könnyen beszívódik, ápol és csodás az illata!
A csomagolás nem csak egyedi, de praktikus is, visszafogottan adagolja a krémet, valamint jól zár. Összetevők is rendben vannak, az ár valóban horror.

Up.: pontot kell elvennem tőle. Csak otthon használtam(nem dobáltam be a táskába), mégis nagyon hamar megkopott rajta a felirat. Ez csak a kisebb bosszúság...ahogy fogyott egyre nehezebb volt kierőszakolni belőle a motyót...17.800-ért többet vártam.

Vichy Idéal Soleil Napvédő Permet SPF50

Vichy Idéal Soleil Napvédő Permet SPF50
2020. június 3.

Folyamatosan kutatom az ideális fényvédőt. Fújósok előnye , hogy mehet sminkre utolsó lépésként, de ahogy a többiek is leírták fullasztó porfelhő, megy mindenfelé, nemigazán érzem a védelmet sem....talán egy fokkal jobb mint a La Roche fújósa...eddigi a legjobb fényvédő nekem az Omorovicza 30-asa.

La Mer The Cleansing Micellar Water

La Mer The Cleansing Micellar Water
2020. június 3.

Amekkora csalódás a fluid épp akkora pozitív meglepetés ez a micellás tisztító!
Gyönyörű csomagolás, kellemes illat, szuper tisztító hatás! Semmi irritáció, de még húzódó érzés, vagy az utált alkoholos illat vagy ajkakon hagyott íz, nem nem, remek érzés, sőt még hidratál is! (Bár mint minden lemosót, tisztítót én ezt is leöblítem sima vízzel, megtörlöm az arcom és utána folytatom a következő lépéssel.)
Kicsit meglepett, hogy egy sima letekerős kupakja van és a vattára kell öntögetni, de keveset adagol, nem lehet megszaladni vele.
100ml -es kiszerelésben vettem meg, ami mennyiségben és árban is pont a fele a nagytesónak. Megérte!

1 ÖSSZETEVŐ