Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2024. február 2.

Nagyon bevált! Már 2 éve használom alkalomszerűen.
Hosszú, de nagyon vékonyszálú kiszáradásra és töredezésre hajlamos hajam van.
Igyekszem nagyon ritkán mosni és minden ápolást megadni a hajamnak, a fodrász szerint csodával határos, hogy ilyen hosszúra meg tudtam növeszteni. Nos ez a termék is a ‘csoda’ része.
Olaplex 3-al kezdem a rutint, majd fejbőr tisztító samponnal mosok hajat, ez után hidratáló sampon, majd a törölköző száraz hajba masszírozom ezt a terméket. Nagyon kevés elég belőle. Hatóidő letelte után Olaplex 9 hővédő szérum következik, majd alacsony fokozaton Dyson-os hajszárítás.
Amikor nem ezt a terméket használom akkor Olaplex 4 in 1 kerül fel legalább 15 percre.
Aki aggódik, hogy esetleg nem válik be a termék, kapható 5ml-es kiszerelés 3000 Ft ért, nekem az is elég 3 alkalomra. Remélem tudtam segíteni:)

Olaplex 4-In-1 Moisture Mask

Olaplex 4-In-1 Moisture Mask
2023. november 30.

2022. 09. Ez egy szuper termék! Elsőre kicsit nagyobb kiadásnak tűnhet még akkor is, ha az ember megszokta az Olaplex árakat, de vegyétek figyelembe, hogy ez 100, vagy 250 ml helyett 370 ml-es kiszerelés.
Mi pl a barátnőmmel ketten vettünk egy flakont és elfeleztük.
Mindketten csak ódákat tudunk róla zengeni és mindenképp újravevős lesz. Dupla hajmosás után teszem fel a kinyomkodott hajamra(több kell belőle mint a no5-ból) illata, állaga kellemes és csodás pihe puha hajat eredményez! Utána én szoktam még No5-t is kenni, de ez egyéni, akinek nem ennyire száraz és töredező a hajvége mint nekem akár ki is hagyhatja.
Szuper termék, mindenképp 5 csillag👌🏼

Update: meglepnek a rossz vélemények:( barátnőmmel mi azóta már kétszer újra vettük és továbbra is imádjuk.
Bár Olaplexnél elmondható nagyon egyén függő kinek mi válik be, ol a 4-estől nekem csomókban hullott a hajam, a 6-os sem vált be.
Ezt továbbra is megmosott, kinyomkodott hajamra teszem fel, hagyom hatni, nem mosom le és vastagon kenek még rá Elseve lila (azt hiszem hialuronos) maszkját. Öblítés után, törölköző száraz hajra Olaplex 9 est teszek és nekem így nagyon bevált👌🏼

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness
2023. november 30.

Nagyon bevált! Éjszakára használom és a vízhiányos bőröm imádja! Általában GG retinalja és Revox azealin után kenem vastagon az arcomra. Ha több rétegben kenem akár nyakra és szem köré is akkor is beszívja nekem reggelre minden olajos éret nélkül. Semmi irritációt és miteszert sem okozott, bár minden másnap reggel használok PC BHA hámlasztót. Rugalmas, friss reggelre tőle az arcom bármi fullasztó érzet nélkül. Csak a kiszerelésbe tudok belekötni, de így is újravevős:)

1 ÖSSZETEVŐ