Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dyson Supersonic Hajszárító

Dyson Supersonic Hajszárító
2021. június 29.

Nagyon sokat hezitáltam rajta, 2 barátnőm is annyira dicsérte, hogy amikor jött egy jó ajánlat végül megvettem.
Minőcégi cucc, 3 hőfok és 3 levegő intenzitási állítás gomb, illetve hideg levegő állítás is van rajta. Nem nehéz, jó a súlyelosztása, illetve kialakításának köszönhetően nem tudja ‘bekapni’ a hosszú hajam.

Vékonyszálú hajam szó szerint pillanatok alatt szárítja meg az alacsonyabb hőfokon is.
3 fej van hozzá a csomagban amik nem sorjás műanyagok amiket csavargatni kell, hanem igényesen , mágnesesen pattannak fel és le a fejrészről.

Jó a cucc, de 150ezer forintot nem ér, nagy
akcióban, hosszú és dús hajúaknak, igen gyakran hajat mosóknak, kevés idővel rendelkezőknek viszont megéri.

Viszont! V8 porszívót nagyon ajánlom! Ha kifogtok egy jó ajánlatot ne hezitáljatok! Van hozzá 6 fej, mind szuper! Egy áldás, pedig Xiaomi S5 öm van 3 éve és központi porszívóm is, de ez veri őket! Barátnőm V11-re ruházott be, az már tényleg brutál komoly, digitális kijelzővel, meg mi szem szájnak ingere, de a V8 is már áldás kategória a gyors és alapos, könnyű, rendszeres takarításhoz!

Philips Sonicare Diamondclean Szónikus Elektromos Fogkefe

Philips Sonicare Diamondclean Szónikus Elektromos Fogkefe
2021. június 29.

Update: Megpusztult a drága😅 2019 januártól 2021 májusig tartott, papírjait visszanéztem, persze csak 1 év gari volt rá😬
Viszont megvettem az új verziót és egy álom! Sokkal jobb mint ez volt, ha megtalálom itt írok véleményt, valamint vettem hozzá 3 év garanciát, hogy ne járjak úgy mint ezzel.

Több mint egy éve használom és maximálisan elégedett vagyok!
Egész pontosan a HX8391/02 típust választottam rózsaszín-fehér színben és imádom!
A férjem a HX9352/04-et fekete színben használja.

Gyerek korom óta nagy elektromos fogkefés voltam, klasszikus kerek fejű Oral B-kből jópárat elfogyasztottam alsó, közép és felső-középkategóriákból, de a DiamondClean-nek a nyomába sem értek!
Akciósan sikerült megvennem egy AirFloss Pro-val egybe csomagolva, amit szintén jó szívvel ajánlok.( Írtam is róla értékelést.)
Az első 24 órás töltés után érdemes a sensitive móddal kezdeni a használatot, mert meg kell szokni! Nekem egy hétbe telt.
Ezután lehet a normál clean módban, ami 2 perc és én ezután vagy egy 1 perces white vagy polish módot végigviszek még.
Soha ilyen tiszták nem voltak a fogaim mint ezzel a fogkefével.
Poharas töltő jól működik, kb 2 hétig bírja az akksi, de én elég sokat használom.
Szuper az utazó tartója is és azon keresztül is usb-n tölthető! A férjemnek a drágább verzió még tovább bírja egy töltéssel!

Vettem 4 különböző fejet is hozzá, szóval mindenki megtalálhatja a neki leginkább tetszőt.
Szívből ajánlom, azon kívül, hogy szuper fogkefe még csodaszép is!:)

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant
2021. június 24.

Első BHA-m, AHA-t mar használtam korábban is, de a BHA-t csak 2 hónapja vezettem be a rutinomba.
Nem mertem erősebbel indítani az érzékeny, vízhiányos, foltosodó bőrömre, így esett a választásom erre az 1% ra, méghozzá delux méretben.
Ezen termék esetében a delux igazán kiadós, nem 5 ml mint a szérumok esetében hanem 30, ami hónapokig elég heti 3 használat mellett is.

Semmilyen irritációt nem okozott, lehet reggeli és esti rutinban is alkalmazni mivel sem nem fényérzékeny, sem nem fényérzékenyítő.

Amúgy csoda hatást nem vettem észre, álla kellemes, szépen beszívódik, de következőnek szemezek a 2% os anti-aging változattal, vagy a 2% os lotion változattal száraz bőrre.

1 ÖSSZETEVŐ