Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Olaplex 4-In-1 Moisture Mask

Olaplex 4-In-1 Moisture Mask
2022. szeptember 26.

Ez egy szuper termék! Elsőre kicsit nagyobb kiadásbak tűnhet még akkor is, ha az ember megszokta az Olaplex árakat, de vegyétek figyelembe, hogy ez 100, vagy 250 ml helyett 370 ml-es kiszerelés.
Mi pl a barátnőmmel ketten vettünk egy flakont és elfeleztük.
Mindketten csak ódákat tudunk róla zengeni és mindenképp újravevős lesz. Dupla hajmosás után teszem fel a kinyomkodott hajamra(több kell belőle mint a no5-ból) illata, állaga kellemes és csodás pihe puha hajat eredményez! Utána én szomtam még No5-t is kenni, de ez egyéni, akinek nem ennyire száraz és töredező a hajvége mint nekem akár ki is hagyhatja.
Szuper termék, mindenképp 5 csillag👌🏼

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hidratáló Szérum
2022. szeptember 26.

06.23 A nagy hype miatt megvettem ezt és a leave-in-t. Hosszú, vékonyszálú, nem zsírosodó, de nagyon kiszáradó, szálkásodásra hajlamos hajam van ami teljesen tartás vesztetté tud válni.
Az én tapasztalatom az, hogy este ovatosan bepermeteztem a hajam és reggelre is vizes volt az egész. Ez a termék egy semmi. Egy flakon víz. Sem jót, sem rosszat nem tesz, de végtelenül felesleges. Nem egy könnyed hidratáló permet, hanem mintha leöntenéd magad egy bögre vízzel, akármilyen óvatosan is próbálod adagolni🤷🏼‍♀️
Talán arra fogom elhasználni, hogy olaplex 3 közben ezzel fogom újranedvesítgetni a hajam🤷🏼‍♀️

Up.: Bevált a nr. 3-al és azóta néha bizalmat szavazok neki és ha túl száraz és szálló a hajam, nagyon kis mennyiségben fújok rá.
Nem lesz újravevős, de végül elajándékoznom sem kellett. Ha elfogy amit ki fogok próbálni az az Olaplex nr.9

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon
2022. szeptember 26.

07.23. Első samponnak vásároltam meg a salicil tartalma miatt. Második samponom Moroccan oil hidrating( imadom, többszörösen újravásárolt)
Hosszú, nagyon vékonyszàlú, világos, gyakran tartást veszített, szálkásodó végű , száraz, tövén sem zsírosodó hajam van.
Nem kezdett el jobban zsírosodni a hajam tőle, alapból kellemes a termék használata, szépen habzik, jól tisztít, viszont nekem érzékenyíti kicsit a fejbőröm.
Csak nagyon keveset és alaposan kiöblítve és ritkán szabad használnom , utána pedig mindenképp a hidratáló sampon, majd olaplex nr5.
Még tesztelgetem, eddig egy közepes. Meglennék nélküle, csak K18 előtt, meg olaplex 4 in 1 előtt gondoltam jó lenne ez alapos tisztítónak, hogy az említett termékek jobban ki tudják fejteni a hatásukat, még meglátom🤷🏼‍♀️

Up.: egész megbarátkoztam vele. Így hogy kis mennyiségben első sampon, utána Moroccan oil hydrating bevált K 18 al, vagy másik alkalmakkor Olaplex 4 in 1 plusz nr.5 -al. Visszahúzódott az érzékenység is, marad a sampon és 3-ról 4 csillagot kap:)

1 ÖSSZETEVŐ