Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Omorovicza Omoroessence

Omorovicza Omoroessence
2019. március 15.

11. 08. Beszereztem őt is, az Omorovicza kollekcióm sokadik tagjaként...
Érdemes volt!
Arctisztítás után használom közvetlenül szérum és hidratáló előtt. Valóban érezhető amit ígér, hogy felkészíti a bőrt a fent említettek fogadására!
Egy gyönyörűen kivitelezett fehér fémkupakos üvegből kell néhány cseppet a tenyerünkbe önteni, összedörzsölni, majd az arcbőrbe ütögető mozdulatokkal eloszlatni és bedolgozni.
Gyorsan felszívódik és feszes érzetet ad(de nem a szárazon húzódó értelemben).
Akik az illata miatt kerülik az Omoriviczát, jó hír, hogy nem gyógynövényes, vagy iszapos illatú, hanem kellemes enyhe virágos illat a jellemző erre a termékre.
Szívesen használom, beépült a rutinomba és időnként a páromat is rá tudom beszélni.😃

Ára borsos, célszerűbb ajándékcsomagban megvásárolni, én az oxigen boosterrel és az instant perfection serum-mal együtt vásároltam meg, így a 3 teljes méretű termékből mondhatni egy ingyen van. (Majd írok ezekről is.) Valamint a karácsonyi akcióban egy szuper 3 termékes szettben 50 milis kiszerelés van az esszenciából a normál kiszerelésű hidratáló permet és habzó arclemosó mellett kevesebb mint fél áron!

Szívesen ajánlom🤗

Up: Fantasztikus hír azoknak akik eddig hezitáltak: Beszerezhető Travel Box -ban 50!!!!! ml es kiszerelésben! 3 utazó méretű terméket lehet választani, pl újra kapható az éjszakai krém 15ml -es verzióban és a ragyogó hidratáló 30! ml -es méretben, de ott az éjszakai ráncfeltöltő maszk és a feszesítő testolaj is.... szóval 3 termék együtt 18.500 Ft , szívből ajánlom ezeket kipróbálásra! 😍

Válasz Sajtosszenya által felvetett Mix and Mach poblémára:

Nagyon szomorúan fogadtam magam is a változtatásokat, viszont az 50 ml- es Omoressence csak egy másik csomagba került és továbbra is beszerezhető, mégpedig olcsóbban.
Eddig 3 termék volt 18.500 Ft -ért , most 2 termék kerül 11.500 Ft -ba, ezek fixen az Omoressence és a Hidratáló borotvakrém. A csomag neve Utazó szett - Uraknak.

Elég sokat variáltak: eltörölték a 60.000 Ft -os rendelési összeg alatti 6.000 Ft-os kiszállítási díjat, így ingyenes a szállítás összegtől függetlenül..... ami remek hír. Viszont több, számomra fontos terméket/csomagot jelentősen drágítottak, igaz más termékek 1-5 ezer Ft-al olcsóbbak lettek.

Vichy Homme Hydra Mag C Hidratáló Tusfürdő

Vichy Homme Hydra Mag C Hidratáló Tusfürdő
2019. március 13.

01.10 Férjem különösebben nem kedveli, pedig 2 tubussal is sikerült vennem neki...😅 Egy év alatt még nem sikerült elkoptatnia, mert mindig másik termék után nyúl, aminek az okai:

-úgy érzi nem tisztít eléggé,
-nagyon nehéz lemosni!

Pozitívumok:
-hablabdán megfelelő habot képez, (de így is nehéz eltávolítani)
-illata kellemes.

Sajnos ez így legjobb esetben is csak egy közepes...bár egy drága tusfürdő amitől a delikvens nem erzi elég tisztának magát, simán lehetne 1 csillag is...🤔

Up.: Az idei hűvös-hideg évszak jobban megviselte a bőröm mint az előzőek és a lábszáraim és könyökeim is kicserepesedtek minden egyes zuhanyzás után napi 1-2szeri testápolózás mellett is....YR tusfürdőket mind félretettem, így kínomban ezt is kipróbáltam és láss csodát....nekem egyáltalán nem nehezen lemosható, az érzet amit maga után hagy maga a hidratáltság érzet!!

Határozottabban kevésbé száraz a bőröm, az illata rajtam nem túl férfias, legalábbis tartósan nem érződik....valójában orrspray időszakban vagyok...😅

Amióta rákaptam erre a tustürdőre a férjem is előszeretettel használja...nem tudom innentől mennyire adhatok a véleményére kozmetikumok terén.😅

Vichy Homme Hydra Mag C+ Hidratáló Arckrém

Vichy Homme Hydra Mag C+ Hidratáló Arckrém
2019. március 13.

Férjem nem kedveli. Több mint két éve vettem neki, de mindig másik krém után nyúl.

Praktikus, hogy pumpás, de részéről itt ki is merültek a pozitívumok. Elmondása szerint nem szívja be rendesen a bőre, olyan mintha izzadtan csillogna az arca még órákkal felkenés után is.
Gondolkodott, hogy éjszakára elhasználja, de a párnákért nagyobb kár lenne, mivel a termék enyhén színezett!?!?!?

1 ÖSSZETEVŐ