Best of Beauty 2019

Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Omorovicza Miracle Facial Oil Tündöklő Arcolaj

Omorovicza Miracle Facial Oil Tündöklő Arcolaj
2019. május 14.

2018. 11.: Ahh imádom😍
Csak éjszakára használom. A megtisztított bőrömre először Omoressence kerül, utána akár simán ebből 5 csepp és szuperül be is szívódik!

Illata igazán kellemes, nem a sokak által nehezményezett iszap, vagy gyógynövény illat(,bár én azokat a termékeiket is szívesen használom, engem nem zavar.)

Ahogy kitapasztaltam az a legjobb, ha a Revizalizáló Éjszakai krémhez keverek 3 cseppet és együtt masszírozom be a bőrömbe! Régóta használom az éjszakai krémet és nálam nagyon gyorsan fogy, így viszont úgy tudom beosztani, hogy közben még gazdagabban hidratált az arcom! 🤗

Nagyon szívesen ajánlom, 5 plusz egy csillag🤩

Up.: eljött a tavasz és kicsit sok most az arcbőrömnek, viszont elfogyott a nyak ápolóm, így remek új felhasználási területet találtam neki! A kézfejemre-ujjaim végére csepegtetem és az áll alatti kritikus területbe ütögetem, majd vékonyan a nyakam és a dekoltázsom, a maradékot pedig a körömágyaimba masszírozom!
Még mindíg van benne, de ha elfogy mindenképp újra vásárolom!😊

Louis Vuitton Ombre Nomade EDP

Louis Vuitton Ombre Nomade EDP
2019. május 13.

Vásárlás mellé kaptunk ajándékba egy 8db-os -női és férfi illatmintákat tartalmazó - csodálatos kis dobozt.
Férjem az Au Hasard illatot használja a márkától amit szívből ajánlok. Azonban.....

Kifújás után 10 perccel már autóban ültünk aminek nagyon gyorsan le is engedtük az ablakait, ugyanis rendkívül erős, elképeztően intenzív - férjem szerint gázolaj illata van! 😅 Ezzel a véleménnyel nem is tudok vitatkozni! 😅
Elképesztően tartós, 4 órával később babatörlővel sikálta át magát és lerobbanthatatlanul maradt az illat. Addigra már kétségtelenül szelídült, de már nem tudtunk elvonatkoztatni a kezdeti élménytől!
Tartósság, intenzitas, egyediség max pont, de ízlésünk tekintetében a nem nyert kategória. 😅

Up.: az eset utáni másnap délután megkérdeztem milyen parfümöt visel, mivel igen különleges és kellemes illatot éreztem rajta. A válasz: ez még mindíg a tegnapi! 😲 wow! Én ilyen tartós illattal még nem találkoztam! Úgy tűnik a kevésnél is kevesebb kell belőle, mert túladagolása az említett kockázatokat és mellékhatásokat váltja ki!
Megérdemel még egy próbát!

Montblanc Emblem Intense EDT

Montblanc Emblem Intense EDT
2019. május 13.

Ez volt az első Montblanc parfüm amit a páromnak vettem és nagyon megszerettük a márkát! Ár-mennyiség-illat-tartósság kategóriában a férfi parfümjei verhetetlenek!
Nagyon kellemes férfias, de fiatalos, kicsit édes, kicsit fűszeres, tartós illat a mindennapokra! A fehér üveges Spirit a telitalálat, főleg a melegebb hónapokra!
Ez is simán 4,5 pont! Szeretjük🤗

1 ÖSSZETEVŐ