cserfi

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye
2018. május 23.

Amit Klau07 írt, azt egyáltalán nem tapasztaltam ezzel az ajakápolóval kapcsolatban, én imádom! Minden faja túlzás nélkül mondom ezt. Ajkaimon sose tudtam elviselni, se szájfényt, se ajakápolót, mert furcsa érzés fogott el akkor mindig... valami réteg van rajta... Azonban mostanában több TBS terméket vettem, nem csalódtam bennük, ezért úgy voltam megadok neki egy esélyt. Hamar beszívódik, nagyon lassan fogy (pedig ezt rendszeresen használom, már az illata miatt is :D), praktikus, női táskabarát. Nekem nagyon tetszik, hogy színtelen, de az epres és málnás színe nagyon tetszik :)
Ismerősöm folyton kicserepesedett, sebes szájára igazi gyógyír volt! Úgyhogy, tuti újravevős lesz, csak más illatban :)

The Body Shop Drops Of Youth Fiatalságmegőrző Eszencia

The Body Shop Drops Of Youth Fiatalságmegőrző Eszencia
2018. május 9.

Este rutinomba építettem be, másnap reggelre, olyan sima és feszes az arcom minta kivasalták volna! Nagyon megszerettem :) Gyorsan beszívódik, kellemes az illata ^^

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém SPF15

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém SPF15
2018. május 9.

Mikor kisminkeltem magamat, rá egy órára már látszódott az orromon a zsírosodást és az államon, utána pedig a homlokomon. Megelégeltem, mert nem tartottam túl szép látványnak, megvettem hát ezt a krémet. Drágállottam, de megérte. Elég egy fél borsónyi mennyiséget felvinnem az egész arcomra, és már be is szívódott a bőrömbe! 7 óra használat után kezd csak csillogni kicsit az orrom, ami hihetetlenül jó! Kellemes természetes illata van, ami elillan hamar. Mióta a TBS termékek helyrehozták az arcomat, nem is sminkelek már mert fölösleges (na jó, egy szempillaspirál és egy dinnyés ajakápoló azért beficcen ;D) Újravevős lesz számomra ez a termék ^^