csevi22

Regisztráció dátuma: 2017. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Versace Vanitas

Versace Vanitas
2018. május 10.

Jelenleg ezt a parfümöt használom február óta mindennap, már a vásárlás előtt is tetszett az illat, úgyhogy egy duty free-ben bűnbe estem és megvettem végre. Nagyon kellemes, üde illata van. Virágos-citrusos, de egyik összetevő sem annyira domináns, hogy elnyomja a másikat. Szerintem ez egy tipikus mindennapos illat, nem a legkülönlegesebb, de nem is az a borzasztó édes émelyítő.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 5.
(!)

Én is még egyszer köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam, magamtól valószínűleg sosem vettem volna meg egy ilyen árfekvésű terméket. A csomagolás nagyon tetszett, az ampullák pedig tényleg luxus érzetet keltettek. Nekem a kibontással nem volt semmilyen problémám (nem vágta el a kezem, nem tört el stb.), pedig őszintén szólva elég béna vagyok, ha ilyenekről van szó.
Az ampullákban tényleg sok termék volt, ahogy előttem is írták, akár 2 embernek is elegendő lehet.
A termék maga kiváló minőségű és úgy gondolom, hogy látványosabb eredmény érhető el szárazabb, ráncosabb bőrön. De mivel az én bőröm, csak bizonyos részeken száraz, így nem vettem észre, akkora változást.
Szerintem ebbe a termékbe az érettebb, szárazabb bőrrel rendelkezőknek érdemes befektetniük és ők nagy mértékű változást érzékelhetnek.
Nekem személy szerint nem tetszett az összes ampulla illata, jobban preferáltam volna, ha néhány illatmentes. Illetve - lehet, hogy a ráncok hiánya miatt- ragacsos érzete volt a bőrömön, amit reggel is éreztem egészen addig, amíg cleansert nem használtam.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. május 1.

Szerintem szuper krém, látványos a változás és tényleg csökkenti a pattanások megjelenését. A habzó lemosójával együtt használom napi 2x, szerintem ebbe érdemes beruházni. Viszont a tavaszi/nyári időszakban érdemes a fényvédős változatát használni, mert a szalicil savat tartalmaz és attól foltosodhat az arcbőr ebben az időszakban.