cshrs

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Clean + Care 3in1 Milde Reinigungstücher

Isana Clean + Care 3in1 Milde Reinigungstücher
2018. január 27.

Nagyon orultem amikor meglattam hogy vegan, viszont ezenkivul semmit sem tud. Egy szaraz kendo es ennyi.

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2018. január 4.

Egy bloggernel hallottam rola, es annyit dicserte, hogy eldontottem, hogy en is kiprobalom. Meg nem haszanlom hosszu ideje, de annyit tudok, hogy nekem szepen hosszitja es iveli a pillaimat, 2 retegben mar eleg extra hatast is elerhetek vele. Teljesen megvagyok eddig vele elegedve, ha ilyen marad ujravevos lesz :)

Update: Augusztus eleje ota hasznalom, es az a velemenyem, hogy gyonyoru pillakat csinal, de sajnos gyakran talalom meg a szemhejamra felkenodve, es ez elegge zavar, szoval keresem tovabb A szempillaspiralt...

Update 2.: Mostanaban mar a szemem is kevesbe birja. Gyakran konnyezek tole, es meg mindig nem kepes a helyen maradni. Fent es lent is meg szoktam talalni. Igy jutott 5 csillagtol az 1-ig :(

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2018. január 4.

Ajandekba kaptam, mert a baratnom emlekezett, hogy mennyire szeretem az ilyen szineket, (02 Beauty - Approved!) de sajnos ez valami borzalmas. Nem mattul le, sot ez inkabb egy fenyes szajfeny, ami maszkal mindenhova, eloszeretettel a fogaimra :( A szine csodaszep, komolyan, de sajnos igy nem viselem szivesen.