Csibecsont

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle EDT

Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle EDT
2019. június 3.

A nyár első igazán nyárias, meleg napján a reggeli készülődésben épp azon gondolkodtam, kellene-e parfümöt vennem a nyárra, és ha igen mit. Nem volt ötletem és amúgy sem szerettem volna sokat költeni parfümre, így pár órára el is vetettem a gondolatot, míg nem hazafelé, Rossmannba beszaladván beleütköztem akciósan (3500ft). Rögtön nagyon megtetszett, és egyszerűen nem tudtam ennyiért otthagyni... Birtoklom a sima Green Tea-t és a Cherry Blossom változatát is, előbbit nagyon szeretem, de néha kicsit túlzottan "unisex" illatnak érzem... Csodálatosan friss, felüdülés a nagy melegben, de valahogy hiányzik belőle nekem az a nőiesség, amit egyébként szeretek egy parfümben. A Cherry Blossom-öt egy barátnőm ruházta át rám, én nem tudom hogy romlott-e vagy velem van a baj, de ki nem állhatom. Tolakodóan citrusos és mű, mint valami olcsó tusfürdő, szúrós, kellemetlen. Ez viszont, legalábbis nekem, tökély. Nem keserű, nem tolakodó, friss, csak nagyon enyhén édeskés, virágos-teás, olyan mint az illatod mikor a nagy nyári melegben már nem bírod tovább és elszaladsz letusolni, hogy a forró nap további részét átvészeld. Üdítő, kellemes, bőrhöz simuló, nőies. A 30 perces nyitását imádom, utána valóban már csak a bőrhöz közel hajolva érezni, de aki ismeri a Green Tea illatokat, annak a jelenség nem mond újat: ez egy EDT, és abból is alsóbb kategóriás illat, én ennyiért nem várok tőle többet. Az illat és az üveg mérete kárpótol, nyáron vígan fújkálom majd magam vele a melegben :)

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2015. október 29.

Csak beugrottam én is ajnározni :)
Egy hónapja vettem meg. Sokszor rám jön hogy én körmöt szeretnék növeszteni, dehát sosem megy...
Nagyon szerencsések akik jó erős körmökkel születtek, nekem csak vékony, lapkásodó valamik jutottak.
A terméket nem rendeltetésszerűen használtam, egyrészt mert annyira szeretem, másrészt gondoltam valaki erről is beszámolhatna.
Ugye legalább 4 hete használom, valamint sokszor nem tartottam szünetet, vagy 4 napig is fenn maradt... Tehát nem nagyon adtam ezekre a dolgokra, én semmi problémát nem tapasztaltam.
Nagyon féltem ettől az irritációtól amiről írtok, főleg hogy ugye nem vastagok a körmeim (műkörmöm, gél lakkom nem volt, tehát nem reszeltek a felületéből, simán csak vékonyak).
Semmi irritációt, fájdalmat nem tapasztaltam, viszont amikor rajta van a körmömön, iszonyat erős lesz tőle :)
Valamennyire pedig erősítette is őket, mert körömlakk nélkül is erősebbek, mióta használom nem tört le egyikből sem,az egyik ujjam körmét pár napja késsel bevágtam véletlenül, de műkörömragasztóval gyorsan helyre hoztam.A lapkásodás sokat javult, teljesen nem szűnt meg, de nagyon keveset lapkásodnak fel a körmeim, és olyankor gyorsan helyre is tudom hozni őket.
Lényeg a lényeg, hogy ne írjak oldalakat: eddig sosem bírták pár hétnél tovább a körmeim a növesztést, mindig betörtek, vagy annyira fellapkásodtak hogy kibírhatatlan volt, és mindig az lett a vége hogy lerágtam az összeset. Most viszont semmi olyan problémám nincs amiért bántanom kéne őket, teljes harmóniában élünk együtt, ők meg lassan növögetnek. Köszi körömerősítő, én téged választalak :D

Ja, egy nagyon halvány lábjegyzet: nem aggódom a formaldehid miatt. Mióta kiderült hogy a szalonna, kolbász és egyéb pácolt húsok is rákkeltőek, szerintem magasról tojok az egészre. Manapság már minden rákkeltő.

Crystal Nails Mattító Lakk

Crystal Nails Mattító Lakk
2015. október 29.

Nem teljesen ugyan az van nekem mint a képen, a nagy 15ml-set vettem meg belőle, rajta van még a "defender" és a "fast dry top" felirat, de az eladó szerint a kettő ugyan az.
Hát, hol is kezdjem...
Először is beparáztam a színén, merthogy zavaros, de megnyugtattak, még nem volt rá panasz.
3-4 alkalommal próbáltam ki a terméket- igen, csak próbáltam, próbáltam és próbáltam, csak hogy jól felhúzzam magam.
1. Nem tudom hogy lehet valami "defender", ami ennyire puha.
2. Fast dry- hát ez iszonyat vicces, órák múltán is lenyomat marad rajta, ha belemélyesztem a körmöm szinte mállik le.
3. MATT???? maximum csökkentett vagy selyemfényű, de egyáltalán nem matt. Ráadásul matt lakkra kenve is széjjeldíbolja a végeredményt. Egyedül magasfényű fedőlakk mellett látszik valamennyire mattnak, csak úgy érzékelhető a különbség.
Amúgy ha felkenem, a kutya meg nem mondja, hogy ez matt lakk akarna lenni.
Végeredményben, 1300ft-ért, ha nem is csodát, de azért valamit várok. Hiába hogy mattnak vettem, nem is jöttem volna ide hőzöngeni, ha legalább egy szép, kemény, tartós lakkot kaptam volna, ehelyett egy puha, összevissza ráncolódó valamit kaptam, ami soha nem akar megszáradni, és minden beleragad. Lányok... tartsátok távol magatokat ettől a borzalomtól!!! Ez a termék kuka kategória.