Csicsurilla

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Lab35 Curl Mania Kondicionáló Göndör és Hullámos Hajra

Kallos Lab35 Curl Mania Kondicionáló Göndör és Hullámos Hajra
2018. szeptember 13.

Samponjával és spray-vel használom. A hajam eddig víz hatására összeállt, összeakadtak a végek. 3 pumpa SOK volt a majdnem derékig érő hajamra, nagyon krémes balzsam. 5 perc helyett kb 3-t volt a hajamon, de mikor kentem, már éreztem, ahogy simítja a végeket. Nem ezt vártam tőle, kevesebbet, de ez egy csoda! Illata isteni, én narancshoz hasonlítanám, de ahogy olvastam a hozzászólásban, inkább mandarinos. Isteni. Szuper puha lett a hajam, és fényes, pedig hajmosás és dupla balzsamozás-olaj után is sprőd szokott lenni. Elég kusza göndör a hajam, de most szépen tincsesítette. Utoljára ilyet a sunsilk göndör hajra való csapata tudott művelni, és most ez. Szerelem.

Kallos Lab35 Curl Mania Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Kallos Lab35 Curl Mania Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2018. szeptember 13.

Első használat után vagyok. 3 nyomás elég volt a majdnem derékig érő hajamra. Az illata valami isteni, narancsos illatot érzek, pedig bambusz és oliva van benne. Elvarázsolt. Hamar felhabzott, könnyen kimosható. Szépen tisztított, és az eddig száraz hajvégem most nem akadt össze (minden hajmosáskor összeakadtak, mert annyira száraz, hiába a tonna olaj rá). A kesze-kusza fürtöket szépen szétválasztja, bár ez nem feltétlen a sampon érdeme lehet, hanem a hozzá tartozó balzsam és spray :)

Balea 1-Perces Hidratáló Hajkúra Mangó Illattal

Balea 1-Perces Hidratáló Hajkúra Mangó Illattal
2017. december 23.

Nagy reményekkel álltam neki hajat mosni. Kicsit száraz, göndör hajra vettem. Egy ilyen adag szerintem 2 hajmosásra is elég, mindenesetre felvittem az egészet. Jó meleg vízzel szépen kimosható, nem marad a hajban. Illata isteni finom, nagyon krémes állagra. Viszont elmaradt a finom selymes érzés, össze vannak akadva a hajszálaim, pedig a sima balzsamom után mindig elcsúszkálnak egymáson, nem akadnak. Illata, ára, állaga miatt 3 csillag lenne. Még nedvesen is száraz, sprőd érzésű a hajam, mi van, ha megszárad? (-1 csillag) Nekem nem vált be.