csicsy22

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál
2021. március 19.

Maga a rémálom. Csomósodik! Használat után sunyin meghúzza magát. Megvárom, hogy megszáradjon, aztán indulás után/utazás közben a telefon kijelzőjén kell észrevennem, hogy idő közben Joker lettem. Először azt hittem, az éjszakára használt szemkörnyék-ápolót nem mostam le tökéletesen, és az bontotta meg a festéket......de ma kifejezetten figyeltem erre, hogy ne használjak előző este semmit a szemem környékére. Meg is vártam türelmesen, hogy szépen megszáradjon, aztán mégis pandamaciként kellett beérnem a munkahelyemre.
kuka !

Lanvin Marry Me

Lanvin Marry Me
2021. február 2.

huhh, nagyon nem!
aktuális kedvencem egy Lanvin illat, ezért kezdtem kísérletezni a márka többi illatával is. Szerencsére csak egy 5 ml-s mintát rendeltem ebből az illat(?)ból, de egyszerűen újra és újra kell szaglászom, mert nem hiszem el, hogy valóban ennyire rossz :)
Pedig de! Én a rózsát és valami dohos, savanyú "vénasszonyos" szag keverékét érzem erősen.
Borzalom

Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam

Estée Lauder Advanced Night Micro Cleansing Foam
2021. január 27.

a 30 ml-s kiszerelést fogyasztottam el, ami kb 1 hónapra volt elegendő napi használat mellett
Nem rossz, de az én bőrömet nagyon szárította, húzódott a használata után és az illata intenzitása is számomra már zavaró volt. /nincs rossz illata, de egy arcra való terméknél ez már nekem túlzás./
(ennél nekem egy fokkal jobb most a Perfectly clean.)
Kétségtelenül túlárazott termék, aminél azért találunk jobbat is.