CsigaC

Regisztráció dátuma: 2022. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Lemon Crumble

Lush Lemon Crumble
2023. november 2.

Eddig az összes LUSH-os crumble habfürdőt imádtam, és ezek alól a citromos sem volt kivétel. Isteni az illata, nagyon jól habzik a kádban, szép a színe és nagyon jó érzés a bőrömön. Valamilyen crumble mindig van otthon ;)

Lush Charity Pot Érme

Lush Charity Pot Érme
2023. november 2.

Kíváncsiságból vettem egyet kipróbálni, mivel megtetszett amit jelképez, nem drága és az illata is kellemes. Nekem nagyon tetszett benne, hogy "pucér" termék, azaz nincs csomagolása, így nem szemetel, és könnyen el tudom vinni magammal akárhova, aztán mikor érzem, hogy ki van száradba a bőröm, könnyen be tudom kenni magam vele. Ami számomra kicsit kényelmetlen volt, hogy nagyon könnyen megolvad, így teljesen beleolvadt a kis tartójába, amibe tettem, de ez a minőségén egyáltalán nem rontott. Tény, hogy kicsit nehezebben szívódik be, amivel általában problémám szokott lenni, mivel nem szeretem azt az érzést, de ennél a terméknél ez valamiért egyáltalán nem okozott gondot.

Lush Gold Coin Szappan

Lush Gold Coin Szappan
2023. november 2.

Egy ajándékba kapott LUSH QUESTION BLOCK FÜRDŐBOMBA tartalmaként szereztem. Bár már kipróbáltam számos Lush szappant, ez a termék sajnos nem teljesítette az elvárásaimat, és kisebb csalódást okozott. A szappan ugyan csillogó, jó habzást biztosít és könnyen használható, de sajnos az illata nem felelt meg az általam várt minőségnek, ugyanis érezhető volt egy szokatlan mellékillat, amit más Lush szappanok esetében nem tapasztaltam. Valamint nálam nem okozott problémát a színe, nem lett tőle sárga rajtam kívül semmi, de vízzel szépen le tudtam öblíteni magamról.
A nem túl kellemes mellékillat miatt nem venném újra.