csigaviki99

Regisztráció dátuma: 2018. május 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2019. július 10.

A kedvenc hidratálóm lett az utóbbi időben. 75 ml-es kiszerelés még hónapok után is bírja bőven. Maga a krém állagra nagyon gazdag, illata nekem nem zavaró egyátalán, felvitel után eltűnik. Reggelente használom, néha esténként is, sminkelni is szoktam rá és erre is megfelel. Mostanában a nagy melegben nem szeretek alapozózni, így azt ezzel elkeverve viszem fel, hihetetlenül szép eredményt kapva, a saját kis BB-krémemet előállítva. Sokféleképp tudom felhasználni ezt a cult-favourite krémet így minden forintot megért. :)

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2019. május 8.

Ez előtt a Loreal Miss Baby Rollt használtam, mint spirált a hétköznapokra, aztán glamour napokkor kíváncsiságból ezt vettem meg. Hát nem bántam meg.:) Szuper fekete, enyhén íveli is a pillákat, nem tapaszt, nem potyog/kenődik. A fent említett spirállal ellenben ennek a drágaságnak nem kellett 'betanulási idő', azaz nem volt a festék állagával gond az első hetekben. Az ára sem vészes Lorealhoz képest. Ajánlom bárkinek.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2019. május 8.

Egyik kedvenc mindennapi spirálom. Nagyon szeretem a Loreal szempillaspiráljait, ez sem volt kivétel. Szép szétválasztott, dús, fekete pillák, egy jobbféle mindennapi spirálnak mondanám. Mondjuk az én első tubusommal nem tudom, hogy valami baj volt -e, mivel az első kb 3 hétben felkenődött a szemhéjamra, illetve teljesítésre se voltam elájulva tőle ebben az időszakban. Na de azután a 3 hét után mikorra már (gondolom) kellően megszáradt a festék és nem folyt annyira, akkor már csodás volt és nagyon sokáig bírta.
Szóval aki néz róla videókat és gondolkodik a beszerzésén mint én anno, annak bártan merem ajánlani.:)