csigaviki99

Regisztráció dátuma: 2018. május 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

O'Keeffe's Mentolos Ajakbalzsam

O'Keeffe's Mentolos Ajakbalzsam
2020. április 3.

Az eddigi legjobb ajakápoló, amit eddig találtam. Nagyon sok félét próbáltam már, pár száz forintostól a high-end-ig, ez a legjobb közülük. A mentolos illat/érzés kb 10 perc után elmúlik. Remekül ápol, a kicserepesedett ajkaim rövid idő alatt rendbehozza. Csak ajánlani tudom. :) Rúzsok alá is megfelel.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2020. március 7.

Egyik kedvenc mindennapi spirálom. Nagyon szeretem a Loreal szempillaspiráljait, ez sem volt kivétel. Szép szétválasztott, dús, fekete pillák, egy jobbféle mindennapi spirálnak mondanám. Mondjuk az én első tubusommal nem tudom, hogy valami baj volt -e, mivel az első kb 3 hétben felkenődött a szemhéjamra, illetve teljesítésre se voltam elájulva tőle ebben az időszakban. Na de azután a 3 hét után mikorra már (gondolom) kellően megszáradt a festék és nem folyt annyira, akkor már csodás volt és nagyon sokáig bírta.
Szóval aki néz róla videókat és gondolkodik a beszerzésén mint én anno, annak bártan merem ajánlani.:)

Update 2020.03.07.: Azóta egyszer újravettem, a második tubussal már semmi gond nem volt, azaz nem kenődött. Tartom az első véleményem róla. Szép, szétválaszott, dús szempillát kapok vele. Nem a legjobb a L'oreal kínálatából, de így is messze lekörözi a többi spirált ebben az árkategóriában.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2020. március 7.

Ez előtt a Loreal Miss Baby Rollt használtam, mint spirált a hétköznapokra, aztán glamour napokkor kíváncsiságból ezt vettem meg. Hát nem bántam meg.:) Szuper fekete, enyhén íveli is a pillákat, nem tapaszt, nem potyog/kenődik. A fent említett spirállal ellenben ennek a drágaságnak nem kellett 'betanulási idő', azaz nem volt a festék állagával gond az első hetekben. Az ára sem vészes Lorealhoz képest. Ajánlom bárkinek.

Update 2020.03.07.: Ezután mégis csak a Baby Roll-t vettem újra. Egész jó volt a Hippie is, szerettem, de a keféje jobban tetszett a Baby Roll-nak. A második tubussal nem volt gond mint az elsőnél (elkenődés). Igazából a kettő közül azt ajánlom, amelyiknek a keféje szimpibb számodra, ízlés kérdése, mivel szerintem a festékük hasonló nagyon (ha épp nem teljesen ugyanaz).
Levonok egy csillagot, mert az eddig próbált L'oreal spirálok közül nem ez a favorit.