csiges

Regisztráció dátuma: 2020. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Glemme Micro-Needling Derma Stamp

Glemme Micro-Needling Derma Stamp
2021. április 7.

2020.11.23. - 1. Alkalom
0,75 mm-re állítva használtam, hogy lássam hogy is megy ez.

2020.11.28. - 2. Alkalom
Szintén 0,75 mm-re állítva használtam, hogy lássam hogy is megy ez.
Most kicsit trehányabb voltam és csak egyszer fertőtlenítettem... a vékony bőr alatt a szememnél kijött egy mély pattanás másnapra.

2021.01.08. - 3. Alkalom
Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, imádnivaló! ❤️❤️❤️❤️❤️ Használat után mindig úgy összetömörül a bőröm, és nagyon szép lesz. Már 1,5mm-rel használtam. Akné utáni hegek ellen szeretnék harcolni vele, most láttam, hogy akár 2-2,5 mm-ig el lehet menni, szóval azt is ki fogom próbálni. 😄
Megvan a korrekt fertőtlenítő eljárás is: az eszközt 70%-os alkohollal fertőtlenítem, (akár a művelet közben többször is) az arcomat pedig Octenisept-tel törlöm át (szintén többször is). Így szépen meggyógyul másnapra, ha odafigyelek akkor szépen működik. 🙃

2021.01.10. - 4. Alkalom

2021.01.12. - 5. Alkalom

2021.01.14. - 6. Alkalom

2021.02.12. - 7. Alkalom

2021.02.18. - 8. Alkalom

2021.03.02. - 9. Alkalom

2021.03.10. - 10. Alkalom
Ma már a tizedik alkalommal képzeltem vele a bőröm. Most nagyon szépen összetömörítette a bőröm, jobban mint eddig bármikor! Most erősebben nyomtam, mint szoktam és nem húztam ki egyből a felszíni bőrből, hanem a fogantyúja végét körkörös mozdulatokkal egyre beljebb nyomtam. Így már több helyen vérzett is, nem úgy, mint eddig.

2021.03.11. - 10. Alkalom után másnap reggel
Nagyon szép lett az eredmény! 😊

2021.04.04. (vasárnap) - 11. Alkalom
Egy kezelés után, ha jól csinálom, egy pár napig a pórusaim összezsugorodnak. (Utána megint kinyúlnak... 😒) Így volt ez most is, kedden még picik, de mára (szerda) már kinyúltak.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. március 31.

2020.08.25. - 010 Light beige árnyalat 🤎
Sötét, más alapozóval (a Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation 100-as árnyalatával) kell világosítanom, hogy használható legyen. Igazán örülnék, ha lenne már egy olyan normális alapozó, ami a fehér bőrűeknek is jó.
A fedése jó, sőt nagyon szép. A bőr összképe is nagyon szép lesz a használata után.

_______________________________________________

2021.02.24. - 002 Porcelain beige árnyalat 🤍
Ma vettem, a dobozában elég fehérnek néz ki. Végre! 😄

2021.03.01. - 002 Porcelain beige árnyalat 🤍
Végre! Megtaláltam az árnyalatot, aminek egész jó a fehérsége. Az undertone nem passzol annyira, de nem érdekel, ez már egész jól megy az arcszínemhez.
24 óra tartósság, az nevetséges, ha reggel 8-kor felkenem, este 6-kor már csak a pórusokban marad, a szemem alól pedig teljesen lekopik. (Nem használok korrektort, mert nem találtam még meg az igazit.) (Napközben pedig dolgozom, nem ezt figyelem, így nem tudom mennyi óra a tartóssága.)

2021.03.12. - 002 Porcelain beige árnyalat 🤍
Úgy érzem egy update szükséges, mert egy-két meglepő dolgot tapasztaltam. Eddig ugye én a Maybelline egyik alapozójával kevertem, mert mindig csak sötétebb árnyalatot találtam, és így tudtam magamnak megfelelő árnyalatot keverni. Magában valahogy több kell belőle, amit nem értek, mert nem építek vele vastagabb réteget. (Jó a fedése.) De eddig elég volt egy kicsi ebből és egy kicsi a másikból, viszont ha csak ezt használom, akkor van hogy háromszor is ki kell cseppentenem. 🤔
A tartósságában is van némi rejtély, mert eddig úgy volt, hogy ha reggel 8-kor felkentem, este 6-kor már csak a pórusokban maradt, a szemem alól pedig teljesen lekopott. Viszont a múltkor még úgy jöttem haza hogy teljesen szépen megmaradt. Mostanában kezdtem el kísérletezni egy primerrel, fixálóval és egy új púderrel, ha megtalálom melyik módszer volt a tuti, újabb update! 😉

2021.03.30. - 002 Porcelain beige árnyalat 🤍
Ma tudatosult bennem, hogy a nap végére úgy nézek ki, mint aki belefejelt egy pitébe. "Cakey." A procedúra úgy nézett ki, hogy reggel sok púder és fixáló, napközben egyszer megismételve ezt.

2021.03.31. - 002 Porcelain beige árnyalat 🤍
A mai procedúra úgy nézett ki, hogy vártam egy kicsit, hogy a primer száradjon, majd primer+alapozó összemixelve. Fixáló nélkül. Még most is nagyon szép a bőröm este. Valószínűleg azért, mert így fele annyi alapozó került az arcomra. 👌 A fedése így gyengébb, de nekem most az számít, hogy természetes legyen, így meg vagyok elégedve.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. március 26.

2021.02.05.
Ma jött meg Skinsmart-ról. 😊
A textúrája nagyon könnyű, később update.

2021.03.01.
Csak azt nem értem, hogy hogy nem írtam még erről a krémről rendes véleményt... Tetszik a végeredmény, összetömöríti a bőröm. Az elején picit irritált, de már simán tudom használni minden este a Cheer Up hámlasztóval együtt. Remélem hosszú távon a pattanások utáni hegeket is fogja tudni kezelni, de összességében jó termék.

2021.03.26.
Nagyjából az utóbbi két hétben elég ritkán használtam, mert anyaéknál hagytam. Határozottan látszik a különbség, mikor használom és mikor nem. 😊 A mitesszerek mennyiségét nem csökkentette az arcomon.