csiges

Regisztráció dátuma: 2020. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Franck Provost-Nutrition Expert Balzsam

L'Oreal Franck Provost-Nutrition Expert Balzsam
2022. május 28.

2022.05.14.
Ma vettem a Monoprix -ban, mert valami nagyobb kiszerelésűt szerettem volna. Ezt régebben már próbáltam, mikor másnál mostam hajat, így gondoltam adok neki egy esélyt.

2022.05.25.
Már háromszor mostam hajat a samponnal, és utána a balzsammal, meg vagyok elégedve, puha lesz tőle a hajam, a kiszerelést pedig imádom.

2022.05.28.
Ma kissé fura a tapasztalatom vele, egyrészt olyan mintha zsíros lenne a hajam töve, úgy hogy 2 napja mostam meg, illetve elektromos mikor fésülöm. Lehet amiatt, hogy tegnap este buliztam, mert most nagyon meg vagyok lepődve és nem találok más magyarázatot. Később kiderül.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam
2022. május 1.

2022.04.30.
Van a lábujjaimon egy száraz folt, ami már hónapok óta nem múlik el, erre ajánlotta ezt a patikus.

2022.05.01.
Ma reggelre rá sem lehet ismerni a lábujjaimra, a pirosságot a felére húzta le ez a krém, egyáltalán nem viszket, a hámlás is majdnem teljesen megszűnt, és elkezdtek bevarrasodni a sebek.

Revlon Professional Orofluido Sampon

Revlon Professional Orofluido Sampon
2022. március 6.

2022.02.14.
Nekem már a megújult verzió van. Nem úgy néz ki mint a képen, hanem pumpás, és 240 ml. Egy professzionális termékeket forgalmazó boltban vettem meg a sampont és a balzsamot is az eladó javaslatára.
Ma használtam először. 5 pumpálás után alig habzott, de nekem ez általában így szokott lenni minden samponnal. Átdörzsöltem a fejbőröm, és lemostam vízzel, majd újabb két pumpálás és ekkor már habos volt. A hajam tapintása fura volt hajmosás közben, nem annyira sima mint a Syoss samponommal szokott lenni.
A balzsam kb 10-15 percig a hajamon volt utána mert anya épp felhívott, szóval ha így sem lesz szupersima a hajam, akkor semmit sem ér. LOL.
Kifésülésnél szinte alig hullott a hajam, ami nagyon pozitív, viszont én is éreztem ezt a ragacsos valamit a kezemen. Az illata nekem olyan semmilyen.
Később frissítek.

2022.02.15.
Szuper puha lett a hajam, a ragacsos érzete is megszűnt.
Az illata normál sampon/balzsam illat számomra.
Jelenleg nagyon könnyű fésülködni is, alig hullik a hajam (ami mostanában probléma volt, szóval ennek nagyon örülök).

2022.03.06.
Imádom. ❤️❤️❤️
Már 4-5x használtam, mióta megvan. Rájöttem, hogy a samponból az elején kevesebb pumpálás is elég, így átdörzsölöm, lemosom, majd újra pumpálok, és ekkor már rendesen habzik. Így 5-6 pumpálás elég az egész procedúrához.
A balzsamnál is, ha egyesével pumpálok jobban el lehet oszlatni a terméket, mintha egyből kinyomnám az egész mennyiséget a tenyerembe.
A hajamat nagyon könnyű fésülni, egyáltalán nem hullik. De szinte alig látok hajat a zuhanyzóban, pedig már nagyon hosszú a hajam. De még így is nagyon csöpp mennyiség. Szóval ennek nagyon örülök. Az illata számomra kellemes.