Best of Beauty 2019

Csill01

Regisztráció dátuma: 2013. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lavera Folyékony Alapozó

Lavera Folyékony Alapozó
2015. január 20.

Nekem nem a képen látható alapozóm van, hanem: Natural Liquid Foundation, árnyalata: Ivory02.
A tiszta összetétele miatt próbáltam ki és bár nyáron nem bírta a gyűrődést, fényesedett nagyon, most télen nagyon szeretem.
UPDATE: Többen kérdezték hol lehet beszerezni. Én külföldön veszem, de otthoni netes oldalakon is rendelhető!
Természetesen azóta is használom, megszerettem.
Szép egyenletes színt ad, kissé üdévé teszi a bőr színét. Ennél az alapozónál nekem a száraz szivaccsal a legjobb felvinni, csak bele nyomkodom a bőrbe. Kicsit tovább tart mintha húzogatnám a szivacsot, de így lesz tökéletes.
Fedése jó, a nagyobb pattikra kell még valami plusz..
Téli használatra tökéletes a vegyes bőrömre és végre egy alapozó ami nem tér el nagyon a világos bőrömtől!

Vera Wang Look

Vera Wang Look
2014. március 20.

Pár éve vásároltam és akkor nagyon tetszett a finom narancsos és enyhén vanília illata. Illata tartós, sokan kérdeztek rá akkoriban milyen illatot viselek.
Az üveg nagyságának "köszönhetően" a felénél tartottam mikor ráuntam. Más illatra tértem át két alkalommal is mire elfogyott az üveg másik fele.
Összességében egy finom citrus-narancs-édeskés illat.
tartóssága miatt megérdemli az 5 csillagot.

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2014. március 20.

Régi kedvenc illatom. Egyszerű, letisztult illat. Nekem inkább citrus illat és nem zöld tea. Nem rég ismét vásároltam, tökéletes a téli erősebb illatok után. Nekem sajnos nem tartós a bőrömön, de szerencsére nagy kiszerelésben árulják és mivel ez egy "scent spray" nem is várok többet tőle.