csill87

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Ilcsi Meggy&Kökény Zselé

Ilcsi Meggy&Kökény Zselé
2021. december 3.

Most fogyott el egy tégellyel és nagyon szerettem. Tényleg látszott a hatása, olyan üde volt utána a bőr. És még másnap is látszott hogy valahogy egységesebb a bőrképem, és olyan kisimultabb. Eddig még egy Ilcsi pakolásban sem csalódtam, és nagyon jó áron vannak. Főleg ahhoz képest hogy használtam már 3x ennyibe kerülőt, ami nemhogy másnap, de egy óra múlva sem láttatott semmilyen hatást.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2021. augusztus 29.

Nagyon-nagyon szeretem, pedig Glamglow és Thebodyshop agyagos pakolást is próbáltam, és ez semmivel sem marad el azok mögött. Nyáron különösen nagyon szeretem, nagyon tiszta érzése van utána a bőrömnek. Különösen strandolás, naptej meg utazások után, amikor nem érzem tisztának a bőröm, akkor tudja megmutatni mit is tud. Ráadásul hatalmas kiszerelés nagyon alacsony áron.

Nuxe Reve De Miel Ultra Tápláló Ajakbalzsam

Nuxe Reve De Miel Ultra Tápláló Ajakbalzsam
2021. augusztus 29.

A sminket fiókomban tartottam, de csak a felét tudtam elhasználni mielőtt megavasodott volna. Nem szeretem ez a kiszerelést, túl drága és a Carmex sokkal jobb, és olcsóbb is mint ez. Ez tényleg csak egy furcsa réteget képez, de valahogy mégsem hidratál annyira.

2 ÖSSZETEVŐ

Dehydroacetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott