csill87

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2020. február 8.

Imádom! Télre a száraz bőr megmentője. Mielőtt felkenem az arcomra fújok egy kis uriage termálvizet alá, így együtt szuper! Nagyon jók az összetevők, sokféle olaj van benne, az érzékeny bőrömet semm irritálja, kentem már arcra, ahová való :D de testápoló a, hajrá is és nagyon jó! Én is akciós csomagban vettem, ilyen áron ajándék.

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre
2020. február 8.

Még mindig vannak akciós csomagok a dmben, és komolyan elgondolkodtam azon hogy vegyek mégegyet :D nagyon szuper, én maszkként is használom és nagyon szépen feltölti az arcot, elképesztően jó minőségű cucc! A téli hidegben éjszakai krémként is használom és nagyon jó. Így csomagban az olajjal meg ajándék.

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2020. február 8.

Anyukám nagyon szereti, de nekem érzékeny bőröm van, nálam már nem ilyen egyértelmű a helyzet. Fogok még vele kísérletezni, de az a történt, hogy belekevertem a testápolómba pár cseppet a tenyeremben és utána olyan irritált, viszkető bőrt kaptam eredményül, a teljes testfelületemen, hogy elgondolkodtató, kell-e nekem ezt az arcomra kenni. Azért még próbálkozom, de lehet hajpakolás lesz belőle.

2 ÖSSZETEVŐ

Dehydroacetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott