csill87

11950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

11950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Nina Ricci L'extase Caresse De Roses EDP Legere

Nina Ricci L'extase Caresse De Roses EDP Legere
2019. június 15.

Jól indul, kezdetben nagyon hasonlít az anyaillatra, csak ebben több a rózsa. Fél óra múlva rajtam átvált egy egyszerű szappanillatra. Kár érte. Ami az anyaillatban van, valami megnevezhetetlen plusz, az ebből teljesen hiányzik.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2019. június 12.

Akinek hiányzik a The Body Shop Virgin Mohito tusfürdője, az ruházzon be egy ilyenre, mert teljesen olyan illata van! Nagyon jó most a kánikulában, szinte érzem, ahogy hűsít :)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. június 12.

ud.: Új szerelmem van! Új színt akartam kipróbálni, mert már olyan régen használom a Plumfult, hogy akartam valamit ami kicsit más. Végül a Twig-re esett a választásom, ami nagyon hasonlít a Plumfulra, csak abban lilás tónus van, a Twigben meg barna. Vékonyan kenve olyasmi színe van, mint a számnak, de vastagabban kenve már kijön a barnás színe. A minősége szerencsére szuper, úgy tűnik nekem a lustre finish jön be a legjobban :)

Több darab után azt mondom, hogy nagyon ingadozó a minősége. Árnyalatonként kellene véleményezni sajnos. Nekem a faux és a patessiere árnyalatok nem váltak be, nem mutattak szépen a számon. A faux kifejezetten darabos.
De a Plumful árnyalat akkora szerelem, hogy miatta nem akarok másik rúzst venni! Annyira szeretem, hogy elhagytam, és újra kellett venni, mert nem pótolta semmi más. Jól áll akkor is, ha csak vékonyan kenem, egy rétegben, akkor természetes. De lehet rétegezni is, és akkor is gyönyörű, alkalmi viselet. Egyenletesen kopik, egyszerűen tökéletes. Emiatt nem tudok neki 5 csillagnál kevesebbet adni, de ez egyértelműen a Plumful-nak jár!

2 ÖSSZETEVŐ

Dehydroacetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott