csillabella

Regisztráció dátuma: 2019. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara
2020. február 23.

Utazó méretet vettem meg belőle, ami jó ideje teszi a dolgát. Szép telt színe lesz a pilláimnak, viszont kicsit csomós is lesz, hiába próbálom lehúzni róla a többlet festéket. Emiatt a pont levonás. De összességében nem olyan rossz a hatás, így elhasználom.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2020. február 23.

Hát ezzel jól mellényúltam: nem ezt, hanem a sima verzióját terveztem megvenni, de benéztem, így ez lett. Valóban vízálló, sminklemosó álló. Nekem nem annyira fontos, hogy vízálló legyen, viszont nincs kedvem annyit vacakolni a lemosással, és levakarni, dörzsölni. Emiatt első használat után elment tőle a kedvem. Nem is csinált különösebben szép pillákat.

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2019. december 1.

Különleges illat, említik, hogy Audery Hepburnek készült. Nem feltétlenül jut a parfümről eszembe az a kecsesség és báj, gondolom ez már egy édesített/modernizált verziója. A tartóssága rendben van. Kis mintát kaptam belőle, amit pár napig szívesen használtam, aztán azt vettem észre, hogy valahogy sok lett és zavart magamon. Végül a kis mintát sem használtam el, örülök, hogy nem vettem meg, de ez nem von le semmit a parfüm minőségéből. Biztos van, akin remekül működik.