csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 21 vétel
Megnézem

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. április 28.

Csak Tangle kefével lehet normálisan, fájdalommentesen fésülködni. Ezt a nyelest jobban szeretem, az ovális mindig kiesik a kezemből és òriasit koppan a földön, a családra a frászt hozva.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2018. augusztus 29.

Egy könnyű fedésű high end alapozòt helyettesìtő fényvédő! Vegyétek! Nagyon tartòs!!! Száraz bőrre hidratálas kötelező, mert fizikai lévén szárìt. A matt finish garantált, igen frankò inci. notinorol vettem a light árnyalatot, de kicsit sötét. Elég fehér bőrű vagyok bár sárga tònussal. Elhasználom, persze, de ha megtalálnám valahol a legvilágosabbat az lenne maga az álom. Köszönöm Bioderma!!!! És köszi Makk Zsuzsò, felléptem az oldalra és a Te véleményed volt szem előtt!! Nem tudom a magyar bloggerek miért nem ìrtak eddig ròla!!!! Ja mert Mo-n még nincs, lehet!!! Hát, legyen!

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. augusztus 29.

Eddig számomra ez a legjobb drogériás spirál, hosszìt, göndörìt, vastagìt, nem pereg, tartòs. 2 hònapja megvan, és nem látok minőségi romlást ùgy mint itt a többiek, hibátlan még mindig. Külön öröm, hogy be van csomagolva, ìgy nem tudják a lányok kicsavargatni kedvükre az üzletekben .

3 ÖSSZETEVŐ

Dimethiconol Stearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

PEG-5 Soya Sterol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index: