csillag1219

Regisztráció dátuma: 2011. április 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Colgate Smile For Good Whitening Fogkrém

Colgate Smile For Good Whitening Fogkrém
2021. szeptember 9.

Régen írtam már véleményt, de ez a termék úgy kiakasztott, hogy késztetést érzek rá. Nagyon szeretem amúgy a Colgate fogkrémeket, a MaxWhite, MaxFresh és társai mind nagyon jók. Gondoltam teszek valami jót a környezetemért, ezért vásároltam ezt a terméket. Egyszerűen borzalmas... az egy dolog, hogy alig habzik, ezt egy "natúrközeli" terméknél nem is kifogásolnál, viszont rettenetesen keserű. Fogmosás után egyáltalán nincs meg a friss érzet a szájban, hanem olyan, mintha valamilyen gyógyszert nyeltem volna folyadék nélkül. Egyedül azért kap két pontot, mert a fogat azért megtisztítja és az összetevői környezetbarátak. Jelenleg úgy próbálom elfogyasztani, hogy a Colgate MaxFresh-ből is rakom a fogkefére egy kicsit. Alig várom, hogy elfogyjon.

Langhaarmädchen Pretty Brown Balzsam Maruladió Olaj & Vanília

Langhaarmädchen Pretty Brown Balzsam Maruladió Olaj & Vanília
2019. december 5.

Pénzkidobás volt... Azt gondoltam, hogy ilyen áron jó kis tápláló balzsam lesz. Hát nem. Hosszú, göndör, száraz hajam van, és olyan sprőd, durva tapintású és gubancos lett ettől a balzsamtól, hogy megbántam, hogy egyáltalán kentwm rá valamit.

Fa Gyömbér-Lime Antibakteriális Folyékony Szappan

Fa Gyömbér-Lime Antibakteriális Folyékony Szappan
2018. augusztus 23.

A termékkel magával még voltam elégedve, a konyhai mosogató mellett állt, ott használtuk. Mindaddig, míg az egyik nap fél nem tűnt, hogy fekete penész éktelenkedik az adagoló pumpa alatt. Letekertem és az egész adagoló rész feketés volt. Megrökönyödtem, ilyen még sosem történt egy szappannál sem. Félig volt még benne,a kukában landolt. Sosem venném újra, a Palmolive, Isana és Balea pl. sokkal jobbak.

20 ÖSSZETEVŐ

Dodecane EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott