Csillagporocska

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Refreshingly Clear Bőrradír

Neutrogena Refreshingly Clear Bőrradír
2022. május 10.

Bár érzékeny bőröm van, nálam egyáltalán nem okozott irritációt. Mégis, 3 csillagos 'nyehh' nálam a termék. Először is: elfogyott a nagyon szuper Balea arclemosóm, amit már nem lehet kapni azóta. Arctisztító volt, radírozó szemcsékkel, és gyönyörűen leszedte az arcomra kent CC krémet. A korábbi pozitív tapasztalatokon felbuzdulva tehát ismét radírozó arclemosót kerestem. Nem tudom hogy csupán azért-e, mert ez arcradír, de ha zuhanyzás után átmegyek az arcomon egy vattakoronggal, még találok rajta krémmaradványokat. Ez volt az első nem olyan szimpi dolog.
A második az illata. Nekem ez a grapefruit illat nagyon gagyi, picit talán kellemetlen is. A radírozó hatása rendben van, de csodát azért nem tett a bőrömmel. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Balea Natural Beauty Bio Kendermagolaj és Papaya Tusfürdő

Balea Natural Beauty Bio Kendermagolaj és Papaya Tusfürdő
2022. május 10.

Én is azzal kezdem a mondanivalómat, hogy ár-érték arányban nagyon szuper ez a tusfürdő! Kellemesen édes illata van, nem szárít, nem okoz irritációt, szívesen használom. Az egyetlen kifogásom, hogy nekem picit folyékony az állaga, de az ára miatt megkapja az 5 csillagot.

Nivea Miracle Garden Jázmin és Kékáfonya Tusfürdő

Nivea Miracle Garden Jázmin és Kékáfonya Tusfürdő
2022. május 10.

Kellemes esti wellnessélmény az egyre melegebb időben, amit már nagyon vártam. Frissnek, tisztának érzem magam tőle, a kiszerelés gazdaságos, mindemellett engem rá is hangol az esti pihire 💜