Best of Beauty 2019

Csillagporocska

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam
2019. június 22.

Korábban már használtam, sűrűbb állaga emlékeztem. Kellemes,gyógynövényes illata van. A termékcsalád samponjával használom, ami eléggé szárít, azt némileg korrigálja. Átlagos balzsam, de a jobb kategóriában.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2019. június 22.

Évekkel ezelőtt már használtam, akkor nagyon szerettem. Idén újra megvettem, mondván hogy az esetleges gyakoribb nyári hajmosások szép összetevőkből álló termékkel történjenek, tehát elsősorban nem az erősítés volt a cél. Plusz magyar kozmetikum.

Nem rossz, de jobbra emlékeztem - sűrűbb állaga, nagyobb volumenre, bár utóbbi nyilván
az én biológiámtól is függ. Szárítani tényleg szárít, én egy másik samponnal váltva használom. Összességében elvagyok vele, kellemes, természetes illata van, jól tisztít, átlagos sampon. A balzsamjával együtt használom.

Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Max Factor Smokey Eye Drama Kit
2019. június 10.

2018. november 18. Ez az első 'minőségibb' szemhéjfesték palettám. Tény, hogy nem vagyok nagy sminkmester, de én nem tudok semmi különöset alkotni ezzel a termékkel.
A képen látható árnyalatban van meg. A színek tartósak, bár nem megfelelően pigmentáltak. Egy visszafogott, bájos sminket összedobok vele, de többet vártam. Egyedül a középen lévő, felső, csillogós szín tetszik igazán. Az én hibám is, de nem tudom őket megfelelően kombinálni. Igyekszem, igyekszem persze, tapasztalgatom.
1,5 hónapja használom, adtam neki időt. Ha mégis ráérzek a későbbiekben, akkor frissítem a véleményem.
Amúgy cukika, helyeske, de 'nagyobb durranásra' számítottam.

Up: Mint írtam, frissítem a véleményem ha változik a termékről a véleményem. A szemhéj festésére továbbra is a bronz festéket használom a legtöbbet. Viszont az új funkció a szemöldök. Az enyém sűrű, fekete, így soha nem láttam szükségét, hogy megerősítésem. Egy barátnőm beszélt rá hogy próbáljam meg. Úgy voltam vele hogy rendben, maximum ha túl erős lesz lemosom. És nem, nagyon kellemesen csalódtam, nem lett erős, és ad egy szuper keretet az arcomnak, amellett hogy tartós is, így már két funkcióban tudom használni ezt a palettát. Kap plusz egy csillagot.