Csillagporocska

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2020. február 21.

A véleményezők többségével ellentétben nekem pont az illata nem nyerő annyira. Nem rossz, csak nem lett a kedvencem. Bár már kezdem megszokni, kb. 3 hónapos használat után, mostanra barátkoztam vele össze.
Egyébként tényleg jó kis krém. Hamar beszívódik, az állaga számomra pont kellemesen krémes/sűrű, és jól táplálja a száraz bőrömet is. Újravenni nem fogom, de egyszer jó volt kipróbálni.

Nature Box Gránátalmaolajos Tusfürdő

Nature Box Gránátalmaolajos Tusfürdő
2020. február 20.

Egy nagyobb megmérettetés után vettem, hogy 'akkor én most kicsit kényeztetni fogom magam'. Be is vált, megszerettem. Kellemes, visszafogott illata van, géles, könnyen eloszlatható állaga. Szerintem ki fogom próbálni a többit is, de ez akciótól is függ, picit sokallom az árát. (A kókuszosat korábban már próbáltam egyébként, az annyira nem nyerte el a tetszésemet).

Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta
2020. február 17.

Nekem is nagyon megtetszettek a színek, sok lehetőséget láttam benne. 2 hónapja tapasztalgatom, de valahogy nem az igazi. Egy színt használok folyamatosan, a többi vagy túl világos, vagy túl sötét nekem, és valahogy kombinálnom sem igazán sikerül. Porzik is. Persze én sem vagyok egy nagy sminkmester, de valahogy nem tudom igazán kihasználni, a drogériában ígéretesebbnek tűnt.