csillam9

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clinique Super Rescue Antioxidant Night Moisturizer for Very Dry to Dry Skin

Clinique Super Rescue Antioxidant Night Moisturizer for Very Dry to Dry Skin
2012. december 24.

Én ugyan nem az 1-es típust hanem a 2-est használom belőle, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Én nappalra is ezt használom, mivel az alapozóm (Even better) is tartalmaz fényvédőt, télen ennyi elég is. Nagyon jól megerősítette a bőröm, azóta nem reagál annyira érzékenyen mindenre, nekem leginkább az irritáció okozta sokszor a pattikat, most ezáltal szinte nincs is. Nyilván a mitesszereket nem tünteti el krém lévén, de azok se durrannak be. Az összetevők is nagyon szép zöldek úgyhogy nálam mindenképpen 5ös :)

Clinique Even Better Alapozó SPF 15

Clinique Even Better Alapozó SPF 15
2012. december 24.

Nagyon jó alapozónak tartom, ecsettel vagy ujjbegyekkel is könnyen felvihető, reggeltől estig fenn marad, csak néha kell után púderezni, ha kifénylene, de ha után kenjük akkor se maszkos, és nem is tömíti el a pórusokat. A bőrszínt egységesíti és azt vettem észre, hogy a kisebb foltok is picit halványultak mióta használom (kb 2 hete).

Clinique Anti-Blemish Solutions Spot Treatment Gel

Clinique Anti-Blemish Solutions Spot Treatment Gel
2012. december 24.

Nagyon jó hatással van a begyulladt területekre, gyorsan enyhül tőle a pirosság és jól fertőtlenít is. Akkor használom, ha kijön egy-egy patti, ha már későn veszem észre akkor utókezelésre is kiváló, leszárítja gyorsan. Én el is szoktam kenni olyan helyen ahol amúgy zsírosabb a bőr, megfelelően szabályozza azt is, csak túl gyakran nem szabad, mert azért erősen szárít.

1 ÖSSZETEVŐ