csillam94

Regisztráció dátuma: 2018. november 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Schaebens Aktív Szenes Lehúzható Maszk

Schaebens Aktív Szenes Lehúzható Maszk
2019. április 1.

Mikor felraktam iszonyatosan csípte az arcom, valószínűleg az alkohol miatt. Néhány perc után elmúlt/hozzászokott az arcom, de az eleje nagyon kellemetlen volt. Fantasztikus hatást nem vettem észre, kicsit puhább volt az arcom utána talán. Egy próbát megért, nem volt olyan rossz, de nem fogom újravenni.

Alverde Aqua Arctisztító Zselé

Alverde Aqua Arctisztító Zselé
2019. március 29.

Megkapta a szemem, hogy húú alga, az biztos jó lesz nekem, meg hyaluron is van benne, szuper. Ráadásul Alverde, így natúr is (vagy legalábbis annak hivatott lenni). Nem vettem észre, hogy alkohol van benne (ráadásul a második helyen :O ), így nagyon meglepődtem, mikor használatkor megcsapott a nagyon tömény alkohol szag. De gondoltam, ha már kinyomtam a kezembe, akkor kipróbálom. Csípte a szemem az alkoholszag, és nagyon húzódott tőle a bőröm. Teljes csalódás, tuti nem fogom elhasználni. Már tudom, hogy az alkohol szárít, és nem szabad vele terhelnem a bőröm.
Ráadásul olyan lelkes voltam, hogy az esszenciáját is megvettem ezzel együtt, azt ki se mertem próbálni. Nem is értem, hogy lehet egy állítólag hidratálú tulajdonságú terméknek alkohol a második összetevője?

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2019. március 27.

Arcolajnak használom esténként (nem minden este) és szeretem, finom hidratált lesz az arcom reggelre. Nálam is megvolt a szokásos olajat a zsíros bőrre kenni félelem/concern, de nem bántam meg. 2-3 csepp bőven elég egy alkalommal, így nagyon sokáig fog tartani, és nem is drága. Felváltva kezdtem el használni más olajokkal, szóval nem tudom pontosan megmondani, melyik hatása, de úgy vettem észre, hogy amellett, hogy nem foszlik a fejem a szárazságtól, mintha tűnnének el a mitesszerek az orrom környékéről. Készítettem belőle bőrfeszesítő olajat is egyéb olajokkal összekeverve, szóval még sokoldalú is. És ami a legjobb, hogy teljesen természetes.

1 MÁRKA