Csillampor26

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Inglot Jennifer Lopez Ajakrúzs

Inglot Jennifer Lopez Ajakrúzs
2020. május 18.

Nekem a Flamingo árnyalat van meg. Háááát nem estem hasra tőle. A színe alapból szép, de valahogy olyan furcsa a textúrája. Felkenés közben nagyon rá kell nyomni az ajkakra, hogy működjön. Ezután szinte azonnal beleül a szám apró ráncaiba, kb úgy néz ki, mint egy rosszabb minőségű matt rúzs 3 óra hordás után, szinte mintha peregne. Ha kicsit tovább van rajtam csak tovább romlik a helyzet, egy kis szárítással megspékelve. Egyáltalán nem kopik egyenletesen, de hogy is tenné, ha alapból sem volt az. Sajnálom, hogy ez nekem nem jött be, mert a színe tényleg tetszett volna

NARS Bronzing Powder

NARS Bronzing Powder
2020. május 18.

Egy mini duóban vettem meg a Laguna árnyalatot az Orgasm pirosítóval együtt. Miután a duó bronzosító részet teljesen elfogyasztottam (ez nálam egy kisebb csodával ér fel), megvettem a normál méretet is belőle. Egyszerűen imádom. Nem túl meleg, nem túl sárga, nem túl szürke. Nekem inkább matt-szatén fényűnek tűnik, természetes, nem csillámos. Én egyszerre használom visszafogottabb kontúrozásra és bronzosításra. Kicsit túlzónak tűnhet, de eddig ez életem bronzosítója.

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2020. május 18.

Nagyon szep bőrképet eredményez, szuperül fixál, a kissé zsíros bőrömön is finomít, sokkal később fényesedik ki az arcom. A szem alatt sem ül be a ráncokba, a karikákat sem sötétíti, ami számomra nagyon fontos. Nekem nem is szárított. Szerencsére a képeken is csak mérsékelten tűnik úgy, mintha lisztbe fejeltem volna:) A Huda púderem elfogyásást követően ruháztam be erre, mert árban alig van különbség a kettő között, de ebben 9 grammal több van, ami ezesetben jelentős mennyiség. Hatékonyságukban azonosak, de a Hudának szerintem praktikusabb a hálós adagolása. Nyilván ezzel a lyukacsossal sincs probléma, teljesen használható. Nekem bejött a Huda illata is, de aki nem szereti az ilyesféle parfümös termékeket, az jobban jár ezzel a púderrel. Egyikkel sem lehet mellényúlni, én az ár-érték arány miatt szavaznék erre. Egy ilyen megvétele szinte már beruházásnak tekinthető, de nagyon sokáig elég egy ekkora adag. Nekem mindeképp megéri