Csillampor26

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2019. november 9.

Egy sephora születésnapi doboz tartalma volt a Lancome La vie est belle parfümmel együtt. Az utóbbi sokkal jobban felkeltette az érdeklődésemet, ez pedig első szaglásra kimondottan nem tetszett, olyan öreglányosnak tűnt, így eltettem és meg is feledkeztem rola. Egyszer azonban a kezem ügyébe akadt es próba cseresznye magamra tettem. Ez nagyon jó döntésnek bizonyult, ugyanis bőrön egyáltalán nem ad öreghölgy effektust. Igazán erős illat, de édeskés, kellemes, leginkább a kedves szóval tudnám jellemezni, de a korábbi parfümjeimhez képest mégis komoly. Még este fürdés után is lehet érezni a csuklómon, tehát szuper tartós. Minimális mennyiség is elég belőle. Nekem egy 10ml-es változat volt meg kezdetben (nagyon bejött, hogy ugyanolyan az üvege, mint a nagyobb kiadásnak, csak miniben), ami öntögetős volt, de így is kb 4 hónapig kitartott. Most joy napok alkalmával szereztem be egy 35ml-es változatot, ami szerintem életem végéig sem fogy el. Csak olyanoknak ajánlanám, akik kedvelik a brutál erős illatokat és szívesen hívják fel magokra a figyelmet ily módon.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. november 2.

Nekem valamiért nem annyira jön be. Viszonylag dús szemöldököm van, így rengetegszer át kell rajta menni ezzel a picike spirállal és még így sem olyan az eredmény amilyet várok. Elkészítés után még tűrhető, de ahogy telik az idő egyre kopik le a szemöldökömről és teljesen elveszti fixáló funkcióját. Rendesen borzos szokott lenni utána a szemöldököm, mintha semmit nem csináltam volna vele. Nem nagy kár érte, kedvező az ára és nem is teljesen használhatatlan, de ettől százszor jobbak is vannak.

NARS Blush/Bronzer Duo

NARS Blush/Bronzer Duo
2019. október 10.

Nagyon kíváncsi voltam a Nars termékekre, így azonnal lecsaptam rá amikor megpillantottam egy Sephoraban. Sajnos csalódást okozott. A pici festékek miatt nehéz úgy felvenni őket, hogy ne lógjon bele az ecset a másik árnyalatba is, de szerintem ez a legkisebb probléma. A Laguna bronzer egyenesen használhatatlan, kő kemény. Akármilyen ecsettel nyúlok bele, semmit nem lehet felvenni belőle. Még swatchot se lehet vele készíteni. Az Orgasm sem tökéletes ami a felvételt illeti, de határozottan puhább az állaga mint a bronzosítóé. Egészen nagy csillámok vannak benne, de számomra ez nem hátrány egy pirosítónál. A színe viszont nagyon szép, de így sem érdemel többet a termék egy hármasnál.

Muszáj updatelnem, mert a véleményem gyökeresen megváltozott. Továbbra is tartom, hogy a pici pan miatt nehéz a használata ennek a duonak, de azért nem lehetetlen. Kicsit meg kellett kapargatnom a bronzosító tetejét, ezzel működésre is bírtam. Ekkor vált világossá számomra, hogy a Laguna bronzosító méltán híres. Swatch készítése továbbra is lehetetlen, valamiért nekem egyáltalán nem látszik semmi így, de ecsettel belenyúlva szépen fel lehet venni a festéket. Az arcra felvive gyönyörű, van egy enyhe természetes fénye, egyáltalán nem foltos, semleges, picit talán meleg tónusa van, de teljesen jól alkalmazható bronzer/kontúr kötötti átmenetként, ugyanis ezekre én szeretek egy terméket használni. Már nagyon a végét járja, mivel nem volt egy kimondottan nagy mennyiség, de ahhoz képest sokáig bírta. Most sok bronzosítóm van ezen kívül, de ha 1-2 elfogy ezek közül, valószínűleg beruházok egy teljes méretű Lagunara.