Csillampor26

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2021. június 2.

Ha valami, akkor ez igazán nem tetszik nekem. Mivel minden illatot valamihez hasonlítok, így ezzel is meg kell tennem. Romlott mogyoró és fű. Bocsánat akit ezzel megsértek, de nekem tényleg ezek jutnak eszembe róla. Valami túlpúderezett Decadence beütésem van tőle. Rajtam legalábbis olyan, így kijelenthetem, nem működünk együtt. Számomra kicsit sem kifinomult “olcsóparfüm” illat. Nem bírom magamon, fullaszt, erős. Részemről óriási nem

Montale Intense Tiare

Montale Intense Tiare
2021. június 2.

Nagyon édes, nagyon nyárias, kissé púderes naptej illat. A naptejen kívül nekem még a fodrászat illat jut eszembe róla, talán valami hajlakkra emlékeztet. A virágos kategóriába sorolnám, de nem szúrós vagy bántó. Bitang erős, ez nem kérdés. Nálam tipikusan a nyaralás illat, amit csak nyáron használnék, vagy amikor nagyon olyan kedvem van. Hétköznapra munkába nem tudom elképzelni, éppen ezért nem lenne a legjobb befektetés egy 50 vagy 100milis üveg. Kár érte, egy 30-asra esetleg be is ruháznék, de így túl szezonális sajnos:(

Montale Day Dreams EDP

Montale Day Dreams EDP
2021. június 2.

Nem annyira tudom hova tenni. Van valami kicsit krémes, nyárias illata először, ami egész kellemes. Aztán meg hirtelen bumm, baba popsitörlő. Ez az állapot viszonylag sokáig marad, aztán átvált valami végtelen egyszerű édességbe. A tartósságáról nem mernék nyilatkozni, mert mintám volt belőle, de egészen biztosan nem lesz vásárlás a vége. Nem szeretnék popsitörlő szaggal szaladgálni. Nem tragikus, de nem is jó.