csillu

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Cosmia Argánolaj és Méz Tusfürdő

Cosmia Argánolaj és Méz Tusfürdő
2021. január 11.

Teljesen véletlenül vettem egy online rendelés során, mert télre szerettem volna a gyümölcsös tusfürdők helyett valami "nehezebbet". Én fürdőrózsával használom, nagyon jól felhabosodik, jól tisztít, az illata nekem nagyon bejön. Ami érdekes, hogy az illatát sokkal tovább érzem a bőrömön, mint 1-2 drágább tusfürdőt. Hogy mennyire szárít, azt nem nagyon tudom megítélni, mert nálunk eleve borzasztó kemény a víz, tehát engem minden szárít és mindig kell utána krémezni.
Annyira bejött, hogy most kipróbálok más illatokat is.

Aveo Paradise Escape Tusolóhab

Aveo Paradise Escape Tusolóhab
2020. szeptember 4.

Fiam használja, mert imádja ezeket a tusolóhabokat. Fantasztikus illata van és tusolás után is nagyon sokáig megmarad. Kb. beleharapnék a gyerekbe, annyira jó gyümölcsös:) Ami a lényeg: a nagyon száraz bőrét ez egyáltalán nem szárítja. Azt nem mondom, hogy hidratálja is, de nem lesz pikkelyes, ahogy más tusfürdőktől. Tényleg érdemes óvatosan nyomni, mert jön a cucc bőségesen. Könnyű eloszlatni a bőrön és utána szépen le lehet tusolni. Ameddig lehet kapni én újraveszem.

Müllerben kapható és szerencsére úgy látom nem szezonális, hanem állandó darab:)

Lavozon Fényvédő Stick Arcra Gyerekeknek SPF50+

Lavozon Fényvédő Stick Arcra Gyerekeknek SPF50+
2020. július 13.

Nekem nagyon bejön, állandóan a táskámban van. Én a tetoválásaimat szoktam ezzel bekenni, szoliban is, strandon is, de ha nagyon tűz a nap, akkor csak úgy az utcára is. A kimondottan tetkókra készült hasonló krém kb háromszoros árban van.