Csillu88

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Mugler Alien Goddess EDP

Mugler Alien Goddess EDP
2023. június 14.

Nagyon finom,imádom igazi nyári illat de nem a citrusos világból. Az illata viszont addig tart míg beülök a kocsiba,szörnyű a tartóssága.

Estée Lauder Bronze Goddess EDP

Estée Lauder Bronze Goddess EDP
2023. június 6.

Naptej illatú parfümöt kerestem. Többen ezt ajánlották igy kértem egy 5ml fújóst.
Az igaz hogy nyári illat de nem krémes naptejes,hanem egy friss citrusos illat. Először a Dolce Gabbana Light blue jut eszembe,leszáradás után pedig Hugo Boss Bottle.(ami amúgy férfi illat,de szeretem)
Semmi extra. Kánikulában amikor semmit nem viselek el magamon,akkor jó lehet de amúgy biztosan nem ruházok be nagy kiszerelésre.

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2021. február 7.

Imádom. Már be is szereztem egy 30 ml kiszerelést.
A sima LIBRE nekem nagyon hasonlít az Alienre. Sajnos a TM parfümök nem működnek rajtam,így a Libre-nek esélyt sem adtam. Amikor megjelent az Intense és kipróbáltam, azonnal beleszerettem.Sokkal puhább,vaníliásabb ,nőcisebb ,nem erőszakos, de mégis iszonyat tartós. Pont azt az összetevőt vették ki ebből, ami a Librében nem tetszett,de fogalmam sincs mi az :)
Alig várom a reggelt hogy magamra fújhassam 😀 5*