Csillu88

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP
2020. június 2.

Hát odavagyok.
Nagyon édes, de mégsem az a cukorkás divatrettenet, hanem számomra valami nagyon különlegessé teszi.. És azt hiszem az a mandula. Rájöttem arra, hogy a polcomon sorban olyan parfümök vannak amiben manula van.. Hát ez is levett a lábamról, szépen csücsül a többi mellé. 😁
Kíváncsi vagyok hűvösebb időben hogy működik majd, mint írtam elég édes, de valahogyan jól áll neki a nyár is.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. december 26.

Nem lehetett elmenni az üvege mellett. Odavonzott. Természetesen befújtam a csuklómat. Nagyon fincsi, nőcis téli illat. Magabiztosságot ad. Jól éreztem egész nap vele magam.
Nekem több CH parfümöm is volt már, hasonlóságot vélek felfedezni a 212 VIP-val, annyi különbséggel, hogy ebben van valami citrusos? illatjegy.
Már megírtam a Jézuskának hogy ezt szeretném a karácsonyfa 🎄 alá. Nem hiányozhat a polcomról

Up.. Szóval meg is hozta a Jézuska. Isteni illat.
Valahogyan nem tudom azt megérteni akik lehúzzák, vagy pedig átlagosnak titulálják. Oké persze ez nem niche illat, de a designer illatok, amik (sajnos/nem sajnos) agyon vannak hypeolva nyilván több nőn lehet érezni, a másik pedig az hogy többet is hamisítják. Speciel én nem a reklám miatt kértem, hanem mert nekem eddig szinte mind(talán 1 kivétellel) minden CH illatom megvolt már. Szerintem nagyon jól sikerült illat,az üvege is nagyon csajos, szerintem nincs olcso hatása, maga a doboz is a bársony bevonattal magyon luxus érzést kelt.
1 fújás elég belőle bőven éreztem még magamon este is. 5 csillag marad, azért mert sokan használják nem a parfüm hibája ☺️

Schwarzkopf Professional BlondMe Erősítő Sampon A Szőke Hideg Árnyalataiért

Schwarzkopf Professional BlondMe Erősítő Sampon A Szőke Hideg Árnyalataiért
2019. december 23.

Nem ájulok el tőle. Összeragadt tőle a hajam. Nagyon hamar zsírosodik. Talán ami pozitív benne hogy nem kell belőle sok, de sajnos max 2 napot bírt ki a hajam mosás után.
A színét egész jól tartja a hajam és szép fénye van, de sajnos sűrűn kell mosni. Ezért csak 3 *