csilluka

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2013. június 18.

Szeretem nagyon!Minden nap használom reggel és este,nagyon jó véleménnyel vagyok róla!Szépen tisztít,nekem a szemcsék pont jók benne,az illatát imádom,friss!Mattítja a bőröm,persze nem egész napra!Képez egy réteget az arcon,ami olyan jó,kellemes érzést ad!Jó érzés az arcomnak,én ajánlom!

Lora Tükrös Kőpúder

Lora Tükrös Kőpúder
2011. november 24.

Én ezt használom már egy idő óta,nagyon szeretem,elégedett vagyok vele!Az arcom mindig fénylett,akármilyen hidratálót kentem is fel.Ekkor döntöttem úgy,hogy púderezni fogom az arcom,szerintem ez a púder nagyon jó,szépen mattít,elég sokáig,ami nálam nagy szó!Igaz naponta egyszer után kell púderoznom,de szerintem ez megéri,hogy szép,matt legyen az arcom!Az ára meg egyenesen fenomenális!Szerintem a drágább márkás cuccok sem tudnak többet!Próbáltam már a másik Lora púdert,ami nem tükrös,az nem annyira jó,mint ez szerintem!Ja és az illata nekem tetszik!Én ecsettel szoktam felvinni.

Nivea Visage Intenzív Hidratáló Nappali Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Visage Intenzív Hidratáló Nappali Krém Száraz és Érzékeny Bőrre
2011. november 21.

Ajándékba kaptam,azt gondoltam nem lesz jó nekem,hisz már régóta keresem az igazi mattitó krémet a kombinált bőrömre,ez meg száraz,érzékeny bőrre való.Gondoltam,egy próbát megér.Őszintén szólva kellemesen csalódtam,jól hidratál,azóta nem viszket,nem száraz a bőröm!Kell egy kis idő,míg beszívódik,de addig a szememet szoktam kifesteni.Mivel teljesen mindegy milyen krémet próbálok,mindig csillog a bőröm,ezért rászoktam a púderezésre.Erre a krémre púderezni csodálatos!Szép,egyenletes,matt lesz az arcom,elégedett vagyok!Hogy nyáron is jó lesz-e azt nem tudom,de az még messze van.Ja és az illata is nagyon jó,olyan Niveás.

1 MÁRKA