Best of Beauty 2019

Csilluska

Regisztráció dátuma: 2012. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

John Frieda Sheer Blonde Színvilágosító Sampon

John Frieda Sheer Blonde Színvilágosító Sampon
2018. július 6.

Évek óta az az álmom, hogy a sötétszöke hajam kivilágosodik majd egy sampon hatására. :D Eddig egyetlen egy termék vált csak be tényleg, a Balea sima szöke hajra való samponja (nem a More Blonde verzió). Az volt a legnagyobb baj vele, hogy egy idö után borzalmasan zsírosította a hajam, tehát nem használtam tovább. Festetni nem szeretném a hajam, sampont meg úgyis kell használni, hát akkor miért ne próbálkoznék, hátha egyszer szerencsém lesz. :) Már a 2. flakont használom ("a remény hal meg utoljára" jelmondat nevében), de sajnos én nem tapasztaltam semmilyen világosítást. :( Persze igen cselesek, hiszen azt írják, hogy mindennap használjuk, hogy elérjük a kívánt hatást. Természetesen én nem mosok mindennap hajat, csak hetente 2x. Szerintem elég drága, ahhoz képest, hogy semmit nem csinál a hajjal, amit ígér. Ha valamilyen csoda folytán kivilágosodna a hajam, akkor majd update-elek. Addig is elhasználom, de ha elfogy, nem fogok ilyet venni többet.

Herbal Essences Fresh Balance Sampon

Herbal Essences Fresh Balance Sampon
2018. június 21.

Egy flakonnal használtam el belöle, de a végén már megkértem a férjemet, hogy használja ö, mert valahogy meguntam. Az illata nagyon kellemes, de a sampon maga semmi extrát nem nyújtott. Nekem nem szárította ki a hajam, de nem is fogta vissza jobban a zsírosodást.

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon
2018. június 21.

Én csak Batiste szárazsampont használok, de nehezen beszerezhetö a lakóhelyemen, úgyhogy múltkor úgy jártam, hogy nem tudtam pótolni, mielött elfogyott volna. SOS kellett vennem egy akármilyen szárazsampont. Erre esett a választásom, de nekem nem teljesít jobban, mint a Batiste, söt még annyira se. Valahogy nem lesz igazán friss töle a hajam és nagyon meglátszik a sötétszöke hajamon. Maradok a Batiste-nál, most már figyelek rá, hogy nehogy kifogyjak belöle.

2 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ